Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú úszópelenkát...

Milyen márkájú úszópelenkát vegyek nyárra a strandra 16 hós kisfiamnak, aki 10 kiló?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami olyan érdekelne, ami ár és minőség tekintetében is arany középút
2011. máj. 25. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Számunka ez az "arany középút" a DM-es Babylove úszópelus.:) Nekünk teljesen jól bevált. Használtuk már a kisebb, zöld (4-9kg) fajtát is és a nagyobb fajtát is, ami sárga (7-13kg).
2011. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggies úszópelusa vált be, szintén 10 kg-osra. :)
2011. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy szerintem. Mi az osszeset kiprobaltuk. A markatermekek ugyanolyan jok (Rossmann, DM, Müller)
2011. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülök ennek a kérdésnek! :) Én is ki akartam már írni. Úgyhogy én is kíváncsian várom a válaszokat :))

Kedves Kérdező! Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2011. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, ilyenkor válasz helyett egyszerűen bepipálhatod itt alul, hogy "Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?"


Többieknek köszönöm!

2011. máj. 26. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Ohhh ezt nem is tudtam :S

Köszi az infót!

2011. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, árakat tudtok esetleg?
2011. máj. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!