Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurtot, krémtúrót, túró-rud...

Joghurtot, krémtúrót, túró-rudit mikortól adtatok a babáitoknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem a doki azt mondta hogy 10-11 hósan elkezdhetek egy kicsi tejterméket adni. én szerintem elöször majd tejpépbe keverek tehéntejet, majd natur joghurtot, és a súlyától függöen kap ezekböl az édes dolgokból. ezek a dolgok pont olyanok lesznek mint egy csoki.
2011. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A savanyított tejtermékek (joghurt, sajt. tejföl, túró) adhatók 8 hónapos kortól. A túrórudival és a krémtúróval ráérsz még, de házilag te is készíthetsz pl. gyümölcsös túrót vagy akár krémtúrót is, és nem lesz benne sem ízfokozó, sem tartósítószer, stb... Minden jót, 17 hónapos kisfiú anyukája.
2011. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 11. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
joghurtot(natúr),túró rudit(csak a túrót)7-8hónapos kora között kapott a fiam.
2011. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!