Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válogatós, főleg bébiételt...

Válogatós, főleg bébiételt szerető babáitoknak hogyan vezettétek be a tejtermékeket?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan anyukák válaszát várnám,akik betartották az ajánlásokat,hogy milyen ételeket mikor kaphat a baba.
2011. máj. 11. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az orvos ajánlásait tartottam be, vajat kenyérdarabkákon, túrót tízóraira banánnal puhára elpépesítve, tejfölt csak úgy kanalazva... imádja, a tejet még nem, 15 hónapos de még nem visz rá a lélek.
2011. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 7-13,5 hós koráig 98%-ban csak bébiételt fogadott el :(

8 hósan lehet kezdeni ( a mi védőnénink szerint) a túró joghurt sajt bevezetését, én kb 9 hós kora körül kezdtem vagy valamivel hamarabb!

Van a bolognais bébiétel ( a lányom abból a kecskemétit szerette) és abba reszeltem sajtot és úgy melegítettem!Imádta!

Natúr jogit vettem neki mindig és abba kkevertem gyümiket!Mondjuk azt nálunk ette a frisset bébiételből csak a főzik húsos kaják kellettek neki!


Szóval én a gyümiket adtam frissen és mikor a jogit túrót már kaphatta akkor a reggeli cici után 9-10 között ette a gyümit jogival vagy a gyümit túróval turmixolva!Abból bármi jöhetett neki!De ha nagyon válogatós akkor először banánnal próbáld!

Nálunk a banán meggy túró volt a favorit!Aztán körte alma túró, jogi meg narancslé (szorulásos volt mindig) meg zabkorpa!Ezek voltak a kedvencei!


Amúgy a sajtot bármilyen főzibe belereszelheted melegítés előtt!

2011. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Az a gondom,hogy az én babám a gyümölcsöt is csak bébiételben kéri,vagy darabosan a banánt...
2011. máj. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!