Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Mit tennél ha kiderülne hogy babád beteg lett szülés közben és az orvosok nem vették észre? De már 8-10 hónap telt el azóta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben semmit.

Nem tudom, milyen betegség az, ami ennyi idő után derül ki. Esetleg valami olyan, ami oxigén hiányos állapotra utalhat.

Ezt ennyi idő elteltével semmivel sem tudod bizonyítani.

2011. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a baj, ahogy az előző is írta. Milyen betegség derül ki ennyi idő után, ami a szülésre vezethető vissza? Ha valóban a miatt van az a betegség, és a babám gyógykezelésére, életének könnyebbé tételére kéne a pénz, akkor tuti perelnék. De előtte nyilván több orovs véleményét és egy ilyen ügyekkel foglalkozó ügyvéd véleményét is kikérném.
2011. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gondolom elkezdenék orvosról orvosra járni, terápiákat kutatni, ami csak lehetséges.


sajnálom. de hogyhogy csak ennyi idősen derült ki? :(

2011. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem vették el időben, későn császároztak meg (2 napig vajúdtam) a babámnak sérült az idegrendszere nagyon, sajnos most derült ki MR vizsgálat után...

:(

2011. máj. 11. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálak :( Én beperelném őket.
2011. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 napig hagytak vajúdni?? Szerintem járj utána ügyvédnél, van-e esélyed perelni, ezt én nem tartom normálisnak. Van valahol Pesten valami ingyenes jogorvoslat, ahol tanácsot lehet kérni, de nem ismerem sajnos.

Sajnálom, és sok sikert! Remélem, a szart is kipereled belőlük.

2011. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!!Szegény!Perelj!Esetleg indulásnak a csaladinet.hu-n tudsz segítséget kérni,itt mindenféle szakember segít,én is tőlük infóztam ha kellett!
2011. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szerda délelőtt 10 perces fájások kezdődtek védőnő mondta elég a 8 perceseknél kórházba menni kb. 20 percre lakunk.

8 percesek nem voltak másnap hajnalba 5 percesek lettek.

ekkor indultunk.

mivel nem tágultam semmit sem tök zárt voltam az osztályra akartak küldeni ahol nem volt hely így maradtam a szülőszobán ahol egész nap könyörögtem hívják az orvosom azt mondták egész nap műt.

így nem mertem hívni, gondoltam biztos szóltak neki ...

este 6 kor volt a váltás az a doki rögtön uh-ra vitt és rá 2 órára megcsászároztak.

ekkor is könyörögtem hogy az orvosomat akarom a műtétnél.

nagy nehezen behívták, komplikáció mentes volt minden a baba 9/10es apgarttal született...

ez 11 hónapja volt..

nem tudom mit tehetnénk

:(

a per már nem segít a babámon, bár nagyon sokba kerül a fejlesztése de ennek ellenére a föld alól is előkerítem rá a pénzt...

a pert ha elveszíteném nem tudnám kifizetni

és senki nem vállalná a felelősséget, tuti

:(

2011. máj. 11. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


ennek a blognak az íróját keresd meg.


remélem nem haragszik meg rám, hogy belinkelem ide. nagyon aranyos, segítőkész az anyuka, és szinte minden fejlesztést végigjártak

2011. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!