Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 18 hetes terhesen veszik...

Ha 18 hetes terhesen veszik észre, hogy beteg a baba, akkor még megoldható az abortusz altatással, vagy megindítják a szülést éberen és a szülés testi-lelki fájdalmát át kell élnem?

Figyelt kérdés
2007. szept. 20. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
természetessen operácioval végzik el a beavatkozást,altatással!reméljuk erre nem kerul sor..
2007. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom,hogy ezt kell írjam de az én barátnőmnek 21 hetesen meghalt a picije és neki rendesen meg kellett szülnie
2007. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég borzasztó,de én átéltem.20 hetes voltam amikor kiderült hogy beteg a babám,és igen meginditják a szülést és nem altatással végzik.Előtte van egy méhfeltöltés, azután kötnek infuzióra.Ha megszültél utánna altatnak el amég "kitakaritanak" belülről.Sajnos nem könnyű de én is tul éltem fizikailag,de lelkileg soha nem fogom.Remélem tudtam segiteni.Irj ha többet szertnél megtudni erről.
2007. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A baba mérete nagyban befolyásolja, hogy mit választ az orvos. Nekem tavaly a 16 hetes terhességnél méhen belül elhalt a pici, de mérete szerint 14 hetes terhességnek felelt meg. Szerencsémre altatásban végezték a műtétet.
2007. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!