Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tesztek, ha szülés után...

Mit tesztek, ha szülés után olyan szobába kerültök, ahol beteg/náthás/ anyuka is fekszik?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az előbb egy kérdést, hogy fáj a torlkom és lázas vagyok, de holnap be kell feküdnöm túlhordás miatt. Szerintetek ilyenkor simán beteszik a beteg anyukát a többi közé? Csak ezért kérdem, mert még most is nagyon sokan náthásak, lázasak és mikor 2 éve született a fiam, akkor két ágyas szobába én is egy beteg anyukával lettem összerakva és végig rettegtem, hogy a pár napos babámat betegen viszem haza.
2011. ápr. 19. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

-szerintem ha a kórházban megoldható elszigetelik a beteg kismamát.


ha nincs szoba v. ágy pluszban akkor nincs más megoldás c vitamint és vitamint kell szedned a gyermekágyon.

2011. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én amikor szültem először 6ágybasba kerültem....na ott 4anyuka beteg volt......úgy köhögtek mint az állat ....maszkban járkáltak stb! Aztán rányitották a kisfiamra az ablakot mert nekik melegük van! (decemberben kint -10fok) na akkor fogtam magam és a pénzt nem sajnálva átmentem alapítványi szobába!
2011. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első szülésnél nagy mázlim volt: kétágyas szobában voltam egyedül, nagyon jókat pihentem, majdnem mint egy szállodai szoba, ha kértem még az ételt is a szobába hozták. Mikor sétálgattam a folyosón, láttam a hatágyas szobákat és hálát adtam, hogy nem oda kerültem. Tél volt, sokan betegek, köhögés, influenza......

Második babát várjuk, és bizony mondtam a férjemnek, ha legközelebb nem lesz ilyen szerencsés elhelyezésem, akkor átmegyek fizetősbe. Nekem nincs fogadott orvosom, se szülésznő, úgy gondolom, hogy ennyit megengedhetünk magunknak. Főleg, hogy mindenféle betegséget nagyon könnyen elkapok.

2011. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!