Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen banánt adtok a babátoknak?

Milyen banánt adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy bébiételeset, vagy amit boltban vesztek?

Én kicsit irtózom a boltitól.


2009. márc. 11. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én adtam mindkettőt, csak a bolti legyen jó érett.
2009. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A boltinak ki kell szedni középről a fekete részét mert hasfájást okozhat. A lányom amúgy csak az üvegeset eszi meg.
2009. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért kell a banántól írtózni? hm?

a sima banántól? én azt sokkal jobban szeretem vagyis a kisfiunk mint az üvegeset....hát meg szerintem jobb is.

2009. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azért kérdeztem, mert ha jól tudom, akkor a banánt vegyszerekkel érlelik, és arra lettem volna kíváncsi, hogy a babóknak nincs-e semmi bajuk tőle.
2009. márc. 11. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sima bolti banánt adok a kisfiamnak. Az üveges (HIPP) nem ízlett neki.

Ráadásul most, hogy már van fogacskája, nem is turmixolom le, mert úgy nem eszi meg, csak úgy, hogyha haraphat belőle!

2009. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy hülyeséget kérdezek, de a banán nem utóérő? Vagy hogy hívják... szóval, amikor leszedik zölden és beérik leszedve is.
2009. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a bébiételben lévő banán is ugyanaz a banán, amit külföldről behoznak és érlelőgázzal (vagyszerrel) érlelnek. :-) Bármennyire ráírják az üvegre, hogy bio, meg vegyszermentes. Honnan szereznének ennyi bio banánt???

Én adtam már neki ilyet is, olyat is, semmi baja nem volt tőle. De mégis ritkán adom. Van sokféle hazai gyümölcs is, amit lehet adni egy babának.

2009. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!