Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körtét, banánt és egyéb...

Körtét, banánt és egyéb gyümölcsöket mikor adtatok először babátoknak? és mit adjak neki inni? Vizet nem akarja 6hós

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kisfiamnak 6 hósan már almát, barackot, sőt banánt is adtam, de azt csak módjával. A körte eléggé megfogta a hasát. A vizet ő sem itta meg, de a teát elfogadta. Próbáld meg azt. Vagy lehet kapni gyümileveket 4 hónapos kortól, azokat is imádta.
2010. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kisfiam vizet úgy ahogy, a gyümilevet egyáltalán nem, de a teát szerette.Lehet kapni, ezeket a baba instant teákat, annyit csinálsz meg belőle így amennyit akarsz:)Szerintem jó dolog.
2010. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsökből körtét, banánt, almát, barackot, szilvát, ami babakaja-gyümit lehet kapni, abból mindegyiket megette.
2010. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályi őszilé az nyerő !
2010. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt a baba instant teét merre lehet kapni? még nem láttam.
2010. dec. 6. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, én még körtét nem mertem adni,mert nekem fáj tőle a gyomrom, ezért azt kihagyom még, alma, barack, néha banánt adok, meggyet most próbálom meg. Vizet nem issza meg, de szereti az instant teát, (HIPP), minden nagyobb boltban, meg dm, rossmannban is árulják, illetve dm-es almalé higítva, és szentkirályi őszilé hígítva. Ezeket imádja, ja és a kamillateát, de azt most csak azért adom, mert náthás.

6,5 hónapos

2010. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez pl egyik fajta instanttea, mi szeretjük a "gyerektea" fajtát is. Én ezeket hígabbra csinálom mert van bennük cukor.

2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! vettünk teát tescóban, csak azért kérdeztem emrt még soha nem láttam (inkább nem figyeltem) :)
2010. dec. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!