Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 3hónapos és már...

A kislányom 3hónapos és már erőlködik, hogy feltudjon ülni. Szinte szoptatni sem tudom, mert nem hajlandó nyugodtan feküdni és enni, hanem állandóan felhúzza a fejét, és felakar ülni. Normális már ez a dolog 3hónaposan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az , az enyém is akkor kezdte most 4 hónapos és szinte meg se lehet ugy fogni hogy ne akarjon felűlni , lehajolni stb.izeg mozog állandóan.
2009. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is erőlködött kb 2-2,5 hónaposan. Hanyatt fekve emelgette a fejét. Most 6 hónapos, gyönyörűen ül egyedül. Én amikor elkezdte ezt csinálni, onnantól kezdve ülve szoptattam, így kényelmesebb volt neki is, nem erőlködött, félülő helyzetben szopizott(azt hitte, magától ül). )) Persze a hátát végig megtámasztottam.
2009. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. mi is 3 hósak vagyunk, és az én Manóm is állandóan ülne. mi tápizunk, de úgy kezdem, hogy szinte ül, és mikor már eszik, akkor lefektetem kicsit jobban..... erős babák.... remélem hamar megtanul ülni, mert még én magamtól nem ültetem , de ő szeretné. és ha már magától ül, akkor nincs lelekiismeretfudalásom :)
2009. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én picurom is állandóan ülne, kb.2napja jött rá, hogy Ő ilyet is tud! :) Örülök neki, hogy erős babuci, de neki még azért kicsit korai a kishátának még akkor is, ha csak az ölemben próbálkozik..
2009. márc. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!