Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál 3hónaposan már a...

Mit csinál 3hónaposan már a babátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyenkor még nem túl sok mindent csinálnak, inkább csak felfedezik a dolgokat, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire fejlődnek másképp a gyerekek?! Az én fiam pl egyfolytában magyaráz babanyelven, meg nevetgél. Mostanában talált rá a kezére, ami nagyon leköti. Ilyen idősen nem kéne már tudniuk fogni?
2010. máj. 5. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejét tartja,hason fekve tenyerével támasztja magát,kezdi megfogni a tárgyakat,de még nem mindig sikerül,hátára fordul,gagyog,nevet.
2010. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tud már hasról hátra fordulni? De ügyes! Vagy ezt ilyen korban már kellene tudniuk? Az én fiam még csak próbálkozik hátról hasra. Az oldaláig jutott. :-)
2010. máj. 5. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém hátról hasra fordul (ott sír, mert nem szeret hason lenni, vissza meg még nem megy neki).

Nyúl a játkokért, általában el is találja azokat (megfogja), az öklét a szájába tömködi kb 10 napja, és már a csörgőket is veszi a szájába. Szépen tartja a fejét.

2010. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok. Meg nevetgél és beszélget.
2010. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!