Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőben mikortól...

Hordozókendőben mikortól szabad úgy hordozni a picit, hogy egész testével felém van (nem tudom van-e ennek külön neve)? És milyen kendőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
csak úgy lehet hordozni, hogy mindig feléd néz. ha előlre kötöd ha hátra akkor is. így értetted? a lana a legjobb (és legdrágább) hordozókendő szerintem. újszülöttnek rugalmas kendőt szoktak ajánlani, aztán a szövöttet.
2011. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vérgibbon ***** válasza:
nézd meg a www.minimano.hu oldalon, de vigyázz mert van olyan amit betiltottak, mert néhány gyermek fulladását okozta.
2011. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat, hogy az egész pici babáknak nem egészséges, ha "ülve" hordozzuk őket. Nekik max. a fekvő pozíció jó. Meg láttam már olyat is, aki elöl vitte, de a baba neki háttal volt. Amúgy igen, arra gondoltam, hogy elöl, velem szemben.

Esetleg olyan, ami nem olyan drága, de jó? Teszveszen, vaterán érdemes szétnézni?

2011. máj. 11. 17:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 10 hetes a kislányom.
2011. máj. 11. 17:57
 5/8 Vérgibbon ***** válasza:
minden bizonnyal, vatera kis jó , de nézd meg ezt is. [link]
2011. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

aki elöl vitte magának háttal az nem ért hozzá.

nem ülve hordozod, a kendő tartja a hátát, arra kell figyelni, hogy a béka tartás a lábánál meglegyen, széles terpesz legyen, ez a csípője miatt fontos. a hátát a kendő minden ponton megtartja, ezért nem egészségtelen így hordozni, sőt.

liliputinak vannak rugalmas kendői.

a vaterában az a rossz, hogy nem tudod kipróbálni.

lehet bérelni is kendőt, aztán ha kipróbálsz párat már érzed melyik kényelmes.

2011. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lehet?

2011. máj. 11. 20:46
 8/8 Vérgibbon ***** válasza:

Valóban jó lehet, de akkor már inkább innen vedd meg ugyanannyi ráadásul a gyártó weblapjáról garanciával adják.


[link]

2011. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!