Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Salus vagy...

Használ valaki Salus vagy Pediped márkájú cipőt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Pediped-ünk van és nagyon elégedettek vagyunk vele, Kislányunk szépen lépeget :)

2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon jó szándékkal megvettem az 1 éves kislányomnak a Pediped kiscipőt. No aztán ma el kellett mennünk az ortopédiára egészen más okból, semmi köze nem volt a cipőhöz, és nincs is baja a kislányomnak.

Viszont: amikor a doki meglátta a kislányomon a Pediped cipőt, úgy leugatott, hogy köpni-nyelni nem tudtam... Elkezdte magyarázni, hogy "anyuka, ez a kiscipő semmire se jó, csak arra való, hogy a babakocsiban utaztassa benne a gyereket bla-bla-bla...".

És a kezembe nyomtak egy Salus cipőt, hogy olyat vegyek...


Tisztára tanácstalan vagyok.

2010. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ahány ortopéd orvos, annyi választ és javaslatot fogtok hallani. Az utolsó válaszoló én is lehetnék, mi dettó ugyanígy jártunk. Viszem a gyereket, hogy nézzék meg a lábát, jó-e, stb. kislányon Pediped szandál, és ugyanezt a választ kaptam, h. semmi baja a lábának, de ez a jó gyerekcipő: Salus,kezembe nyomta, hogy ilyet vegyek. Sztem a Pediped külföldön sláger, ahol a puhatalpú cipőcske a favorit, nálunk pedig a bokatartós, szupinált sarok az elfogadott. Azért az tény, hogy a Pediped Originals nem igazán tartja a bokát, és abban tényleg nagyon befelé dől a láb. A Salus elsőre béna, meg batár, de nem dől be a lába legalább, úgyhogy mi maradunk ennél.

2011. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!