Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használ a babájánál Nivea...

Ki használ a babájánál Nivea Baby soft krémet? Tapasztalatok? Újszülöttkortól lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Isten ments!!!!!!! Újszülöttnek a jól bevált gyógyszertári kencéket ! A Nivea sajnos tele van mindenféle kőolajszármazékkal, meg illatanyaggal. Én még mindig hidrophillel fürdetem a 3 évesemet is, mert minden mástól kiszárad a bőre és viszket neki. Ha mindenképpen illatos krémet,fürdetőt szeretnél a Babé nagyon jó termék (csak csöppet borsos az ára :S )
2011. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia


én ezt a krémet használom 8 hónapos babámra testápolóként. Először óvatosságból vehetsz gyógyszertári testápolót,aztán mire az elfogy,használhatod ezt,én szeretem,jó az illata,könnyen kenhető és jól beszívódik,sokáig elég.Lehet,amugy hogy ettől sem lenne semmi kiütése vagy ilyesmi,de jobb az óvatosság,lehet,hogy egy újszülöttet még az illata is "zavar".

Nekem épp fogyóban van,de ilyet fogok venni legközelebb is.

2011. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


3 hónapos koráig a gyógyszertárit használtunk, de azóta csak Niveát. nagyon meg vagyok elégedve vele, mert a kisfiunk száraz bőrű, más krémektől kipattog az arca, de ez szuper rá!! már 2,5 éves, szóval bevált!!


Ági

2011. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
születése óta ezt használom a most 9hónapos fiamnál,soha nem volt semmi probléma vele.A testápolóját-fürdetőjét,hintőporát...stb,mindet használjuk,én ezt szeretem a legjobban,meg a gabit.
2011. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt használtam kezdettől fogva, soha semmi baja nem volt. Orvos ajánlotta.
2011. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!