Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának, hogyan...

6 hónapos babának, hogyan adjátok a narancsot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. A citrusfélék ilyen idős korban még egyáltalán nem ajánlottak.
2009. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

9 hós a lányom, de még narancslét sem adtam neki.

A citruséléket későn kell bevezetni.

De ha eljön az ideje, akkor meghámozom, szétszedem gerzdekre, kiszedem a húsát és kicsit megturmixolom majd.

2009. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
sehogy, még nem szabad adni
2009. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A védőnő mondta, hogy kaphat narancsot, mandarint,csak elfelejtettem megkérdezni, hogy hogyan adjam.
2009. márc. 11. 16:20
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Az én kislányom 1 hónapos kb. 3 hónapja adok neki mandarint,narancsot és imádja!!!!Ugyan mi baja lehetne tőle???Soha nem fájlalja a pocakját és imádja akármilyen savanyu is.Neki 6 hónaposan volt 3 foga én ugy adtam neki,hogy leharaptam a gerezd végét,eleinte csak a levét szivta ki,de rövidesen össze is rágta és szépen lenyelte.Ja mellesleg egész télen nem volt még csak taknyos sem,pedig már nem szopizik.Szerintem adhatod nyugodtan.
2009. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Előző vagyok.A kicsim 10 hós...,nem 1.Bocsi!!!!:)
2009. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Lehet, hogy megköveznek érte, de én adtam 2*. Egy alkalommal a reszelt almás, darált kekszes masszába tettem hígításként egy keveset, de volt eg alkalommal olyan is, hogy az édesebb narancsgerezdet kiszívta.

Üdv

6,5 hós baba anyukája

2009. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Ügyes vagy , ha 1 hós babának 3 hónapja adod :)
2009. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Én már 7-hósan adtam neki mert én ettem és annyira nyúlt érte..citromfacsarón lefacsartam és úgy adtam csak a levét.

Később a gerezdeket vágtam kisebbre és úgy eszi most is.Semmi baja nem volt tőle.

2009. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Én adtam annyi idősen a babámnak, a doktornénink ajánlotta. Kifacsartam a levét, s azt adtam neki almába keverve, vagy banánnal, vagy csak natúr. Nem lett semmi baja. Mikor már több foga lett, a gerezdekre szedett narancs húsát felkockáztam, s úgy adtam neki. Semmi baja nem volt tőle, s pont a leghidegebb, legbetegebb időben (december-január) adta a természetes C-vitamint.
2009. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!