Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fordul még hasra a...

Miért nem fordul még hasra a kicsi fiam 4 hós? , Azt csinálja mostanában hogy huzza felfele magát a hordozóba fel is ül. Hamarabb fog felülni mint hasra fordulni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

4 hónaposan még nem nagy baj hogyha nem fordul hasra.Az én kisfiam csak 5 hónaposan kezdett el forgolódni.

Biztos hogy nem fog hamarabb ülni,hiszen ahhoz erős has és hátizomra van szükség.

! hónaposan már sok minden érdekli a piciket ,ezért jobban szeretnek ülni,mert több mindent látnak.

2009. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 hónapos babának még nem KELL hasra fordulnia! Vannak olyan gyerkőcök, akik már meg tudják csinálni, de nem ez a nagyátlag. Ne aggódj, ha eljön az ideje, át fog fordulni. Minden baba a saját ütemében csinál különböző dolgokat. Amikor a kisfiam 4 hós volt, én ide-oda gurítgattam - óvatosan, élvezte, nagyokat nevetett és oldalra pakoltam a játékokat, hogy ösztönözzem, de erőltetni nem szabad!

Az én babóm 5.5 hónapos volt, mikor először hasra fordult.

2009. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 4 hónapos kislányom is azt csinálja, mint a te fiad. Nem késtetek le semmit! :-)
2009. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
2009. márc. 11. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 5 hónapos. 3 hós kora óta forog hasról hátra. de fordítva még mindig nem.
2009. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korig "kell" átfordulni oda-vissza! De ez sem törvényszerű, de ez az átlag!
2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!