Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van ugy, hogy a férje...

Más is van ugy, hogy a férje csak akkor van a családal ha van valami az ágyba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted?

Csak akkor jár haza, ha van szex?

2009. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
há csak akkor van velunk othol este,ha van szex.
2009. márc. 11. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Mar elnézést,ez a kérdés hogy tartozik ide?Mondjuk az tény,hogy a férfiak többsége nyájasabb a csaladjaval is,ha van 'valami',bar nem beszélek masok nevében inkabb..
2009. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy így jobban belegondolok ez nálunk is így van ha nagyon sarkítani akarok...
2009. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most,hogy így belegondolok nálunk is hasonló a helyzet.

Az az igazság,hogy a férfiak többsége ,hogyha tudja,hogy nem lesz sex akkor fáradt,viszont a sexhez sosem fáradtak.

Ez van :)

2009. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!Nálunk ilyen nincs "szerencsére" mert én estére sokszor hulla vagyok kimerit az 5,5honapos fiam és hát sajna a szülés ota a kedvem sem a régi valahogy!Nem tudom evvel más hogy van?
2009. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A szülés óta nem voltam vele:( hát ez van! Majdcsak egymásra lelünk:) ez meg a másik véglet!
2009. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Szörnyű!

Miért nem figyeltek jobban egymásra?

Nálunk fordítva van. Nekem van igényem rá, de férjem fáradt mindig. Este, ha lefeküdtünk és lányunk is elaludt, odabujok, de ad egy puszit, befordul és viccesen mondja, hogy majd holnap szeretkezünk.

Csak sajna szinte minden este ezt mondja, és hetente-kéthetente jön el a "holnap"... :-(

2009. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez egy kicsit durva nem?

a család azért van, hogy együtt legyünk azért választott magának téged, hogy veled legyen mindennap és gondolom a gyerekek sem az utolsó szempont.

még, hogy csak a sex miatt jár haza, hát én be sem engedném a helyedbe.

és ki segít neked?vagy azért is sexelned kell vele ha pl.megkéred hogy vigyázzon a gyerekeitekre?

2009. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom mit gondoljak.Olvasok itt ilyet is olyat is.Hát belegondolok én is ahhoz a csoporthoz tartozok aki hulla fáradt estére, de a párom mindig tettre kész. Tudom, hogy nem jó így de valahogy nehezen kezdek hozzá.Utána nincs gond akkor már nem bánom, sőt!Majd csak túl lesz rajta mindenki ezen az időszakon és mindenkinek teljesül minden álma.
2009. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!