Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ajánlott fürdetni egy 3...

Mikor ajánlott fürdetni egy 3 hetes babát?

Figyelt kérdés
Elég későn 9kor szoktam fürdetni, de a párom szerint ez késő. igy legalább alszik 12-01ig, addig én is tudok pihenni.
2009. márc. 11. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha így jó, akkor nyugodtan fürdessétek ekkor, később, ha majd hosszabbakat alszik, előrébb tudjátok hozni.

Az is fontos, hogy te is tudj pihenni.

2009. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején 6 és7 körül fürdetem!
2009. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked jól esik. Majd később úgyis kialakítja magának, hogy ő hogy szeretné. Én is mindig 9 körül fürdettem, amikor annyi idős volt. Most pedig már fél 8-8 körül pancsizni kell, különben olyan álmos lesz, hogy nem lesz ereje szopcsizni. (4 hónapos múlt)
2009. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nektek jó.

Mi eleinte a 8-at céloztuk meg, de sokszor olyan nyűgös volt, hogy már 6-kor fürödtünk. Attól megnyugodott.

Most egy jó ideje beállt a fél 9-es fürcsi.

9 hós már a lányom.

2009. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mind a két gyerkőcöt születésüktől kezdve 7 kor fürdettem. Utána vacsi és alvás.Nekem annyira bevált, hogy a mai napig így csinálo, pedig már 3 és 1 évesek.

Egyébként ha ti késői életet éltek, akkor semmi gond a 9 es fürdéssel.Ha viszont te is későnek tartod, nyugodtan hozd előrébb.Legfontosabb hogy nektek és a babának jó legyen.

2009. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!