Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos baba mit kaphat...

8 honapos baba mit kaphat megfazasra?

Figyelt kérdés
Este nurofen kupot kapott, mert bujik ki a foga. Laza nincs (lehet a kup miatt), de az orrat 10 percenkent szivni kell.
2011. máj. 12. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Baby Luuf balzsam nagyon jó. Cebion cseppet is adhatsz neki. Nálunk így 1 hét alatt elmúlt a nátha, gyógyszert sem kellett szednie. Most 15 hós, eddig 2-szer volt náthás. Mindig szívtam az orrát, ha szükséges volt, de szerencsére éjjel nem kellett, talán a balzsamtól.
2011. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt,kifogjuk probalni a balzsamot.

Minden jot Nektek!

2011. máj. 12. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
calcium kid, 5ml/nap
2011. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kicsi gyereket lásson orvos és ne az itteni praktikákkal kísérletezz.
2011. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem hiszem, hogy kuruzslást írtunk volna a kérdezőnek, de gondolom mindenki elviszi dokihoz is a gyerekét, főleg ha ilyen pici. De amiket én is írtam, itt olvastam és a doki nem is javasolta, más városban barátnőmnek sem ajánlotta az orvos. Én olyanokat írtam, ami nekünk is és még itt sokmindenkinek bevált és ártani biztos nem árt, csak használhat, akár még gyógyszer szedése mellett is.
2011. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!