Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán nem egészen ide tartozik...

Talán nem egészen ide tartozik, de nagyon félek. Mi lesz így? Az ország helyzete miatt, már itt vannak nekünk ezek kis babák, milyen vliágba születtek? Mi lesz velük?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Ez engem is sokat foglalkoztat már 10 éve, hogy ilyen világra szülni... De most 9 hós a lányom.

A másik amiért kiröhögnek, lehülyéznek, hogy akarunk kistesót.

De kérdem én, mire várjak? Jobb soha nem lesz...

2009. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem 7hós a kisfiam.és én is szeretnék majd kistesót, remélem nem lesz akadálya

:(

2009. márc. 11. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most 1 éves a kisfiam. Mi is szeretnénk kistesót, pedig a férjem munkanélküli lett.

Eddig sem éltünk fényesen, de nem fogunk arra várni, hogy majdcsak jobb lesz egyszer. Sosem lesz jobb, csak rosszabb!

Mindig megoldottuk a gondokat, ha lesz kistesó, akkoris megoldjuk. Nélkülözünk, amit régebben nem tettünk. De a gyerekért mindent!!!

2009. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
őszintén szólva az nem is annyira érdekel, hogy velünk szülőkkel mi lesz, ha már fel tudom nevelni. Én angolt tanulok most mellette, és lehet hogy hülyeség, és semmit nem ér, de sokszor beszélek neki angolul. pl mondok neki szavakat mindkét nyelven. Hiszem, hogy jó nyelvérzéke lesz tőle, vagy könnyebben fogja tanulni később. Remélem, hogy tudjuk taníttatni annyira, hogy jó szakmája és nyelvtudása legyen, és el tudjon tűnni ebből az országból, mert jelenleg nem úgy tűnik, hogy van jövője itt bárkinek is:-( Én örülök, ha majd nyugdíjam lesz. Szorgalmasan fizetem még most is magamnak az önkéntes nyugdíjpénztári tagságomat, hogy majd jobb legyen abban az időszakban. erre mi van? Az hagyján, hogy a hozamokat eljátszották, már az általam befizetett tőkéhez is hozzányúltak. Röhej ami itt folyik. és még mindig csak tervezgetnek....
2009. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!