Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már áll a babátok hogy...

Ha már áll a babátok hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés
10 hónapos.Nem tudok vele foglalkozni mert állandóan mászik,játékai nem érdeklik,mindíg állni akar valahol.Én ott vagyok mellette.De így hogy tudom tanítani?sokan írják hogy labdáznak vele meg bújócskáznak de őt az se érdekli.Magamhoz ölelem hamar bontakozik ki,állandóan menni akar.Valamit rosszul csinálok?
2011. máj. 12. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálod rosszul! Sőt! A babád igényeinek megfelelően vagy vele, ennek így kell lennie. Majd eljön az az idő, amikor a labdázás érdekli, akkor is ott leszel :) Most más igénye van. Nem lehet, nem szabad rájuk erőltetni semmit. Szerintem.
2011. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

nem kell mellette lenned. Meg kell tanulnia esni is. Amíg nem áll biztonságosan addig fogja próbálgatni. Minden új dologgal ezt csinálják a babák. Ha már menni fog,akkor is állandóan menne.

Később még játszhatsz vele eleget.

2011. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Reggeli után elmegyünk a stadionba, és nyomunk 15 kört. Utána hazajövünk, ebéd, büfi, szundi. Utána délután lemegyünk az uszodába 18 körre. Úszás után szauna meg jakuzzi. Levezetésként egy kis görkorcsolya. Este mindenki nagyon fárad, és végigalusszuk az éjszakát.
2011. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!