Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tunátok-e ajánlani valamilyen...

Tunátok-e ajánlani valamilyen érdekes, hasznos könyvet, ami a gyereknevelésről (fejlődéslélektanról) szól?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mérei-Binét: Gyermeklélektan Mi a főiskolán is sokat forgattuk ezt a könyvet. Elég olvasmányos.
2009. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dr Miriam Stoppard: Mit tud a gyerek? - Játékos képességvizsgálatok Ez is jó:))
2009. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit én 15 éve is megvettem és most a 10 hós babámhoz is megvettem az SPOCK doktor csecsemő és gyermekgondozása mely egészen a kamaszkorig, mindennel foglalkozik és nem kell regény nagyságban olvasni a lényeg van benne fejezetekben... közel ezer oldalon, az új kiadást a mai gyerekekhez igazították a "maradi" után...
2009. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hidas-Raffai-Vollner: Lelki köldökzsinór

Fantasztikus könyv, a magzati élet és a születés utáni élet összefüggéseivel foglalkozik. Megtanulhatsz belőle beszélgetni a magzatoddal.

2009. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit más könyv, mint amit te keresel, de nekem nagyon tetszik az Anya, taníts engem. Csecsemőkortól iskolába menetelig leírja, hogy az egyes hónapokban, években milyen foglalkoztató játékokat lehet játszani, ami fejleszt is egyben. Sok jó ötlet van benne, amire az ember nem is gondol. Nem annyira a tanulás miatt forgatom én, inkább ötletet merítek belőle, hogy mivel tudom lefoglalni a 6 hós lurkót:-)
2009. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ranschburg Jenő: Szülők könyve. Most olvastam el és még fogom vagy százszor. Nagyon tetszik és hasznos.
2009. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!