Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám éjjel lázas...

10 hónapos babám éjjel lázas volt. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

éjjel felszökött 39 fokra a láza, 1x adtam Nurofent, azóta nincs még hőemelkedése sem.

tegnap du. 2-6 között kinnt voltunk, kalap volt rajta és naptető is a feje fölött. Lehet, hogy mégis napszúrást kapott?

vagy esetleg jön a foga, és attól lett lázas?

vagy más ötlet?


a fura az volt, hogy jókedvű volt éjjel is, aludt nagyot. más jele nem volt a betegségének.


2011. máj. 13. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A kisbabák nagyon hamar belázasodnak és hirtelen lesz nagyon magas lázuk. Fontos a lázcsillapítás és a megfelelő folyadékpótlás. Én elvinném orvoshoz.
2011. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
okozhatja az is hogy jön a foga, de egyéb tényezők is
2011. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fülecskéjét nem fájlalja?Mert az szokott még magasabb lázzal járni...én elvinném dokihoz,szerintem ne menj neki a hétvégének így...
2011. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi!

akkor felhívom a dokit, ha azt mondja, el is viszem.


fülét piszkálja sokat, de azt már mutattam dokinak 1 hete, azt mondta, csak száraz a füle, olajjal kentük.

2011. máj. 13. 10:01
 5/9 A kérdező kommentje:
ja, az is fura volt, hogy éjjel többször is meg akartam szoptatni, hogy legyen elég folyadék, és 1.alkalommal nem kért. pedig egy kis zaba-gép. most először utasított vissza ennivalót.
2011. máj. 13. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a foga jön, azért nem kellett neki a cici sem, mert piszkálta az ínyét. a kakija nem volt zöld?az is jelezheti a fogzást.
2011. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, lehet. kakija normál színű, de hígabb.


most megint megy föl a láza, du.megyünk a dokihoz.

2011. máj. 13. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek lázas mindig el kell vinni orvoshoz, még akkor is ha nincs semmi tünete. Náluk ezt még komolyan kell venni.
2011. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

voltunk dokinál. nem tudott semmit mondani. ha hétvégén enm változik, hétfőn vizelet vizsgálat lesz.

köszi a segítséget!

2011. máj. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!