Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek 8 és fél hónapos...

Elmennétek 8 és fél hónapos babátokkal New Yorkba?

Figyelt kérdés
Nagyszerű lehetőségünk adódott, és 1 hétre kimehetnénk New Yorkba, még szállásunk is lenne, egy ismerős lakásában. Minden szép és jó, de a férjem aggódik, hogy hogyan bírná a 8 és fél hós kisfiunk a 9 órás repülő utat, meg nem kicsi-e még egy ilyen úthoz. Persze engem is aggaszt, de szerintem ez nem lehet visszatartó erő, mert ha egyfolytában azon aggódnék, hogy milyen kellemetlenségek érhetnek minket, soha nem mennénk sehova. Szerintem az, hogy babánk van, nem kell, hogy meggátoljon dolgokban, sőt, Neki is a lehető legtöbbet meg kell mutatni a világból! ti mit gondoltok?
2011. máj. 13. 08:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Mamákkal nem lehetne itthon?mert ő ugy se fog erre még emlékezni és csak végigaggódnátok azt az egy hetet.
2011. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze bennem is lenne némi félsz,de simán belevágnék.
2011. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%

Hát, neki nem fogsz ezzel többet mutatni a világból:)) Még nem fogja fel.

Nagyon fontolóra venném a dolgot, mert ilyen lehetőség nem adódik mindig. Viszont akkor estére tenném a repülést, ha van lehetőség, mert akkor ugye jó esetben alszik a pici illetve fáradtabb. Ha csak napközbeni repülés lehet, akkor megfontolnám jobban, mert nem tudom mit lehet vele csinálni a repülőn olyan hosszú ideig. A másik az időeltolódás, ami megterheli őt. A többi tényező, hogy más kultúra és más környezet az nem vészes, az nyaralás alatt is éri ilyen élmény.

Összegezve:) Ha nincs lehetőség, hogy még egy évet várjatok akkor mennék most, mert később bánnám, hogy nem mentem ki. Itthon nem hagynám semmiképpen.

2011. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó utat nektek, szerintem nem lesz semmi gond, nyugodtan menjetek, legalábbis, ha én ilyen helyzetben lennék biztosan mennék.

Ha visztek neki a megszokott dolgait, ételt (ha tápszeres akkor tápszert), pár játékot nem lesz gond.

2011. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Cumisüveget se lehet a repülőre vinni....12 óra az út...azért ehhez még kicsi.
2011. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a babáknak való dolgokat lehet vinni, na akkor aki pár naposan utazik éhezteti a repülőn a gyerekét?!
2011. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Én személy szerint nem tennék meg ilyen hosszú utat vele. Dajkája voltam egy babának. Ő 10 hónapos volt, mikor a családdal felkerekkettünk egy 7 órásnak számított 9 órás útra. Az utat viszonylag jól bírta, de utána nagyon meg volt zakkanva, nehezen bírtam vele.
2011. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt irta hogy cumisüveget nem lehet repülőre vinni,az még nem volt babával repülőn.Én a babámnak a repülőre egy üveg bébiételt,egy dobot tápszert,és összesen 250 meg 150ml vizet vittem fel.Igaz az utóbbiakba bele kellett kóstolni.Mi Londonban voltunk a baba 10 hónapos korában,és ÉLVEZTE!! Ráadásul a hazautunk egy kicsit kalandosra sikeredett,merthogy a repülőtéren tudtuk meg hogy kitört a vulkán,és lezárták a légteret,ugyhogy az egy hét kirándulásból lett 2,és visszafelé autóval jöttünk. Ha kérdésed van kérdezz nyugodtan,nemtudom milyen tipusu a babád,de az enyém nagyon szerette. Ha az ut miatt aggódsz mi 7 hónapos korában voltunk vele Würzburgban is,ami olyan 10 órás autóút volt,simán kibirta.
2011. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

szia,


lehet, hogy le leszek pontozva, de soha nem hagynék ki egy ilyen lehetőséget!!!!!! ha megtehetitek, hogy utazzatok ne gondolkozz!! születése óta visszük magunkkal a fiunkat, 1000-1500 km-es autós utakra is, mindig megoldottunk mindent!! ... nem a kicsinek teszel ezzel jót... miért, ha már az embernek gyermeke van, Őt ne is érjék ilyen szuper dolgok?? DEHOGYNEM!! attól, hogy Ő még nem fog erre emlékezni Ti egy életen át!! MENJETEK!!!! ha igazán szeretnéd, úgy is mindent meg lehet oldani!! a repülőre pedig tuti, hogy fel lehet vinni a cumisüveget, ennél kisebb babák is utaznak, ők sem éheznek gondolom!!


Ági

2011. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az még hozzátenném, hogy ne kelljen a külön vizet is vinni, lehet kapni kész tápszert pl. a Hippnek is van, így arra az időre vigyetek olyat, persze ha még anyatejet eszik akkor ez nem kérdés.

A babák sokkal jobba bírják a strapát, mint mi felnőttek hisszük, csak ugye aggódunk, de nem lesz gond! Jó utat és jó pihenést.

2011. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!