Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babátokkal elmennétek...

11 hetes babátokkal elmennétek egy esküvői vacsorára este 8-kor?

Figyelt kérdés
Pont este 8-kor van a fürdetés, meg nem maradnánk sokáig, csak valahogy kételyeim vannak. Lehet, hogy nem tennénk jót ezzel "késő" esti kiruccanással.
2011. szept. 28. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Én nem, de az én fiam nagyon érzékeny volt a napirendre aminek a legfontosabb része az esti fürdés volt. Ha az elcsúszott akkor mindig szörnyű volt az esti elalvás.

De minden baba más.

2011. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

èn ennyi idös korban repültem is a lányommal.

Èn elvinném, ha nem lesz dohányzás a helyiségben.

Mi mindenhova visszük, mert nincs aki vigyázzon rá, és volt hogy egy kerti parti legnagyobb zajában aludt a babakocisban. majd felébredt mikor az autóba tettem de mikor lefektettem aludt tovább.

2011. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vinném,márcsak a hatalmas zaj miatt sem...meg az én lányom is nagyon nyűgös volt,ha nem napirend szerint mentünk...
2011. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan "beállítottságú" a baba, miért ne. Az én lányom nagyon napirend függő, legkésőbb este 8-kor ágyba kell kerülnie, különben hét baj lesz. :)

Ha nem lenne ilyen kis "háklis" én is elvinném.

2011. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baby-mamisitter ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem laktok túl messze a helyszíntől és közeli a rokon, vagy jóbarát az ifjú pár, én elmennék. Sok baba képes aludni a leghangosabb mulatószenére is, ha az abbamarad, akkor ébrednek fel.:-).Jó lenne,ha egy nagyi,vagy rokon tudna rá figyelni, hogy te is táncolhass egyet a férjeddel a te lelkednek is jót fog tenni. Jó mulatást! Üdv. Babymamisitter
2011. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 hetes volt a lányom, mikor esküvőre mentünk.

8 és fél 9 között van nálunk a fürdetés, cseppet sem zavarta, hogy este 11kor fürdettük meg.

Megetettem, büfiztettük, beraktam a babakocsiba, sétáltam vele és átaludta az egész vacsorát.


Semmi baja nem lett :)))

2011. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!