Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú kiscipőt...

Milyen márkájú kiscipőt vegyek 10 hónapos babámnak? Amit a Deichmannban is lehet kapni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelésem sincs hogy ezt lehet e kapni ott mert a közelünkben nincs de én csak egyszerű Superfit és Legero cipőcskéket adok rá a kislányom is 10 hónapos. Szerintem a célnak ez is megfelelő.
2011. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elefánten
2011. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] itt a link...
2011. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen szükséges drága cipőt venni kocsicipőnek (márpedig az elefanten elég drága, sőt, túl drága-szerintem). Ha elindul, akkor viszont érdemes minőségit adni rá (de nem feltétlen a drága a legjobb!!)A deichmannban vannak a bibbie cipők, azok sem rosszak. Bár kocsicipő méretben nem tudom, kapható e...
2011. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De nem írta,hogy kocsicipőnek kell....nekem a 10 hónaposom már lépdel,ezért ajánlottam az Elefántent.
2011. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már elindult, én is az Elefantent ajánlom!
2011. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ez nagyon jó márka.én most vettem a fiamnak ilyen márkájó szandicipőt.olyan,mint az elephanten,csak jóval olcsóbb

az első cipője viszont ilyen volt,és erről is csak jót tudok mondani: [link]

2011. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válastokat, jövö héten megyünk cipöt venni. mivelk nyár van ezért gondoltam hogy valami szandi kellene neki, már lépked, ezért nem csak kocsicipönek kellene. kb hány honapig jo az elsö cipö rájuk?
2011. máj. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!