Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora téli cipőt vegyek...

Mekkora téli cipőt vegyek neki? 19 es a lába most és egy éves. Hogy vásároljak? Normális kiscipőt akarok neki venni, és nem akarok havonta 10 ezerért vásárolni!

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk ugyanezek a paraméterek, 21est vettem neki. Addigra ha nem is nő bele, vastag zoknival jó lesz.

2011. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális cipőboltokba van ilyen mérőlap, ahol megmérik a gyerek lábát erre rászámolnak +1 méret, téli cipőknél +2. Ezt persze normális helyeken el is mondják. Persze nem a kínaiban....:D
2011. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Második, újra. :D és jobb ha felkészülsz, hogy havonta kelll cipőt venned, mert ilyenkor szinte havonta változik a gyerek lábmérete. Azt meg ne csináld, hogy több számmal nagyobbat veszel, aztán jó lex majd fél év múlva is, mert azzal tönkre teheted a gyereked lábát, pláne ha most kezd járni
2011. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most kezd járni, és nem akarok kinaiba cipöt venni (ott azért nincs 10ezerért)! Normális gyógycipőt szeretnék venni, ami a telet kibirja!
2011. okt. 18. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:

deichmanba nézz be. ott vannak jók türhető áron.

Vagy én most perkátán vettem. Ott van a maus cipő gyár, és van üzletük is. Ha nincs olyan ami jó, vagy tetszik akkor csinálnak egy héten belül. Most vettem a lányomnak őszi, bundás cipőt, magasszámút. 5400 ért, ennek gumis az eleje meg a hátulja, ami nem gumis az 3600. Profi eladó segít cipőméretet választani. Én másfél számmal nagyobbat vettem most a téliből, igy akár két zoknival is rá tudom adni télen. persze ha leesik a hó, akkor venni kell majd csizmát is.

Az én lányomnak 2 hónapig jó egy cipő. pedig azt mondják eleinte 3 hónapig jó. Hát nálunk nem, a lányom lába gyorsabban nő.

2011. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 10 honaposak vagyunk 19es a labunk de a csizmank 21 es meret.
2011. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb 3 hónapra számolj egy méretet.mi is így kezdtünk tavaly, amit novemberben vettem cipőt, az január végére kicsi lett, februárban vettünk egy másikat, aztán májusban...
2011. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom múlt télen valamivel több mint egy éves volt, 18-as lábbal. 19-es csizmát hordott egész télen, tavszra lett valóban 19-es lába, úgyhogy van rá esély, hogy megúszod a telet egy cipővel. (Utána nyáron nőtt 3 számot, most már én sem tudom, mi lesz velünk télen.) Én nem vennék több számmal nagyobbat, de egyel nagyobb belefér.
2011. okt. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az elephantenre esküszök, már másodszorra vettem nagyon jót tőlük. Drága, de simán kibír egy telet, utána még el lehet adni, mert nagyon szép marad. Én is 20-ast vennék, de vastag zoknival mennék próbálni, és ha úgy bőven be tudod dugni a bokája mögé az ujjad, akkor okés. Ha szorul, akkor vegyél neki 21-est. De az elephantenen kívül is sok márka van a Deichmannban, csak néha nagyon lefogynak.
2011. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!