Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek bizományiban vagy...

Vennétek bizományiban vagy vaterán stb alig használt kiscipöt egy évesnek?

Figyelt kérdés
az enyém már párat lépeget egyedül de gyorsan nöl lába igy havi 7000 ezer a cipö.. gondoltam még öszig egy szandált elfogyaszt de nem akarok ujat drágát. sztem egy egy éves még nem tudja ugy titaposni hogy az én járni tanulo fiamnak baja legyen benne ugye? még sokat mászik is..
2011. aug. 15. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem vennék.

mi kaptunk használt cipőket, azokat se merjük használni.

2011. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát olyat még nem hallottam, hogy havonta cipőt kell cserélni egy gyereknek, mert annyira gyorsan nő a lába... Hihetetlen...

Na mindegy, a kérdésre válaszolva: nem, nem vennék használt cipőt egy járni tanuló gyereknek.

2011. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

kérdés hogy mennyire járni tanuló.

ha még csak lépeget és sokat mászik akkor mászó cipö kell neki. olyan ami teljesen bör és nagyon kicsi müanyag rézs a talpa vagy csak vékony gumi a talpa hogy rugalmas legyen.

ilyet az elefanten márka gyárt.

ilyet vennék, mert ennek olyan vékony a talpa amit nem tapos ki senki sem.


rendes cipöt már nem.

2011. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Akkor lehet velem van a baj, de én vennék. olyan hamar kinövi, ha pedig tényleg jó állapotú, szép, akkor miért ne?
2011. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Cipőt biztos, hogy nem.

Oké, hogy a méret adva van, de attól még nem biztos, hogy jó a lábára.

Én még újat is alig tudtam venni, mert 5 márka közül csak az egyik ment fel a lábára.

Szóval neten venni... szerintem lutri.

2011. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
én vettem, turiban is is netröl is, gyönyörüek, nem látni, hogy használva lettek volna, csak jól ki kell fogni.
2011. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Az én kisfiam lábára is havonta kell cipő, már 22-es és 1 éves. Amikor elkezdett járni én a gyógytornász javaslatára supi + technológiájú, Salus bőr sandált vettem neki, ami egyenesben tartja a bokáját 19-es, ha érdekel féláron átadom neked, ha jó írj e-mailt nyugodtan.

2011. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,vettem,és veszek is a mai napig.Nem lúdtalpas,egyikük sem,semmi baja a lábuknak.(Évente szűrik az oviban és az iskolában.)
2011. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

En nem vennek:

Minden gyerek mashol nyujtja ki a cipot. Megha rovid ideig is hordja es latszolag semmi baja a ciponek akkor is az elozo gyerek labahoz igazolodott, simult ki.

Nemcsak a a cipo hossza hanem a szelessege is fontos. Pl kisfiamnak G-es szelseegu a laba ami eleg keskeny. Egy mondjuk A szelessegu cipo lotyogne a laban es egy F-es szelessegu meg szoritana.

En cipon sosem sporolnek. Butort, jatekot, ruhat, hintat stb siman vennek. Nem vagyok "csak ujat" manias de a cipot nem merem. Legyen kenyelmes, jol talajon a labara stb.

2011. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

cipő az amit nem veszek használtan. főleg járni tanuló babának nem vennék.

nekem sincs havi 7000.-em, a deichmannba veszem a boby cipőket, a leértékelteket szoktam általában, azok 2000.-, de nem leértékelve is csak 3000.- :)

2011. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!