Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy megunt a gyerekem?

Lehet, hogy megunt a gyerekem?

Figyelt kérdés
Néhány napja bármit kérek tőle, vagy mondok neki rám se figyel, mintha ott sem lennék. Ha a nevén szólítom, többnyire meg sem hallja. Bezzeg, ha az apja szól neki, vagy a nagymama, akkor egyből figyel. Hallássérülés kizárva. Ha leülnék vele játszani, egyből mással kezd foglalkozni, vagy feláll és elmegy. Nem tudom, hogyan taníthatnám meg így bármire is. 1 éves. Pár hónapja nagyon jól lehetett leülni vele, és játszani, vagy mondókázni. Most ha kérem tőle, hogy mutasson meg ezt, vagy azt, nem mutatja, pedig ez már ment korábban.
2011. máj. 13. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont valamelyik nap irtam en is ide le a hasonlo banatomat. Az en ksifiam is ilyen. Egyedul eljatszik a szobajaba nem igenyli a tarsasagomat. Neha kijon utannam a konyhaba a jatekaival de ha leulok melle jatszani akkor otthagy. :( Ha tornyot epeit es leulok melle akkor otthagy, hogy epitsek es o massal kezd jatszani. Egydul lapbdazni tudok vele a kertbe. Odaguritom vagy rugom neki a labdat o meg vissza. En meg mondokazni sem tudok neki mert csak nez ram es olyan a tekintete mintha azt mondana: "Anya te ezt most komolyan gondolod?" es elmegy onnan jatszani. Ha kepeskonyvet nez es leulok melle mesleni, mutogatni otthagy a konyvel, hgoy boldoguljak o meg megy es keres mas jatszani valot. Kiskoratol ilyen onallo volt. Nem zavarta, ha kimentem a szobabol soha. A jatszoteren is odamegy a homokozohoz, jatszik, csuzdazni is nagyon szeret de csak akkor jon oda hozzam ha be kell tennem ot a hintaba. Nem volt szeparacios szorongasa mert nem hianyol igazan, a bolcsibe is elvolt mar elso naptol nem zavartatta magat. Amugy hallgat ram, ha mondom, hogy nem szabad akkor megerti es abbahagyja amit csinal, ha hivom odajon, odahozza a poharat ha ker vizet, ha ker kekszet vagy ropit odahiv a szekrenyhez, hogy vegyek neki ki ropit. Ha csokit ker odahiv a huto ele, ha ki akar menni odahozza a kinti cipojet, hogy huzzam fel a labara. Ha valamit viccesnek talal akkor kacag, nevet. Este imad pancsolni, nagyon jo alvo, mindent megeszik ezzel sincs gond. Enni sem etethetem hanem o eszik. Ha probalok neki kanalazni akkor kiveszi a kanalat a kezembol. Ugyhogy kb. 13 honapos kora ota mar nem etetem egyaltalan o eszik. Ha befejezte leforditja a tanyert. Ha nem akkor kiabal es utogeti a talcajat a kanallal, hogy meg ker:) Egyszeruen annyira onallo, hogy nem kellek en neki, masra nem tudok gondolni. Az apjanak o is orul de neha az apjaval is erezteti, hogy o most egyedul akar jatszani. Mi hagyjuk, ha gondja van odajon ugyis es szol vagy mutogat. Nem tudok mit csinalni csak neha rossz erzes. :(
2011. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, bocsi, elfeljtettem irni, hogy 15 honapos mult.
2011. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudnatok hogy mennyire szerncsesek vagytok az en lanyom egesz nap csak rajtam logna semmit nem tudok csinalni nincs el egyedu igenyli a tarsasagomat ha jatszik akkor azt nekem neznem kell szoval ez van oruljetek hogy egyedul is eljatszik 1eves csajszi anyukaja
2011. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

juj, de irigykedek az első válaszolóra

:(

2 fiam van de mindkettőt szórakoztatni kell nem játszanak el egyedül, egymással még nem tudnak

10 hónapos és 28 hónapos.


de mindkettő a seggemben egész nap a pici még nem kúszik nem mászik így ő csak hisztizik ezerrel hogy vegyem fel...

2011. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!