Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jon mar ki az elso...

Mikor jon mar ki az elso fogacska?

Figyelt kérdés
mar 6 hos,es meg sehol semmi!!!pedig mar 3,5 hos koratol fogzik...milyennek kell lenni az inyenek mielott jon a foga?
2009. márc. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre keményebb ha bedugod az ujjad. Lehet rajta fehér hólyagszerű csík, folt (én nem láttam semmit). Aztán megérzed az éles kis fogacskájának a hegyét.
2009. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szia, nekem még nincs gyerekem (sajnos), de ismerősömék izgultak így, és náluk a baba kb 1 éves volt amikor elkezdtek nőni a fogacskái. De aztán akkor beindultak, pár hónap alatt kinőtt mind. :-) úgyhogy ne izgulj, minden rendben lesz!
2009. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valtozo mikor bujnak a fogak ki. Nekunk az elso 8 honaposan bujt ki, de akkor 2-vel, gyorsan. Gyonyoru fognak nottek, en orultem, hogy kesobb jottek, hiszen addig sem romlottak, amig nem voltak.

Szerinem orulj, hogy meg nem jottek ki. Ha eleg vitamint kap, es nem kap cukrosat, teaban sem, akkor no para!

2009. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk 8 hósan jött ki az első fog. Rá 2 héttel a második. Utána szünet volt, és 11 hósan kezdett el 4 foga jönni egyszerre. Ez picit kemény menet volt, de 1 hét alatt kibújtak.

Az első fogánál semmi extra jel nem volt, csak fehéredett a foga az íny alatt.

A mostani 4 egyszerre jövő fognál borzalmasan meg volt dagadva az ínye, és 2 éjjelen át felsírt. Kicsit étvágytalanabb lett, és lazábbat kakilt. Valamint beteg lett, mert annyira megnyúzta az immunrendszerét a fogzás.

2009. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Most leszünk március 27-én 1 évesek, és még a múlt héten bújt ki az első fogacskája!!!!!!!!! Már két hónapos korától olyan nyálas volt, hogy egy nap min. 3 szakállkát "elfogyasztottunk". Tegnap reggelre pedig kibújt a második foga is. Úgyhogy nyugi, ugyanúgy vártam már a fogait, mint te, de igaza volt a dokinknak: "Nyugi anyuka, nem fog bent maradni egy sem!"
2009. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi 9 hónaposak vagyunk, már 3 hos korátol várjuk a fogacskákat de még sehol semmi
2009. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is 6 hós (lesz 7végén) és nagyon szenvedünk vele és fehér már nagyon az ínye, de nem akar kibújni. min 1 hónapja ő is jobban nyáladzik és az én ujjam rágja az övé helyett mert az nem fáj (neki) csak ne szenvednének ennyire... az összes fognál ez a kínlódás lesz? az étvágya változó. most próbáljuk a viburcol-t rem segít neki.
2009. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 9 hónaposan bújt ki az első fogacska és ma vettem észre h felül a szemfogacskája áttörte az innyét ugyh már 2 fogunk van :-), de egyébként azt mondják minnél később jön ki annál egészségesebb és tartosabb lesz majd a csont fog. 3 hónapos kora óta nyálzott és mindent gyömöszölt a szájába, kb 1 hét nyügösség.

üdv.9,5 hós baba anyukája

2009. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!