Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor idealis kivaltani az...

Mikor idealis kivaltani az elso etkezest?

Figyelt kérdés
A kislanyom most 6hos es 3 hete kezdtuk el a hozzataplalast es imad enni.Amikor ebred tejet kap aztan tizoraira megeszik egy kis uvegnyi 125gramm gyumolcsot de eztan mar nem keri a tejet(Ez baj?Tul sok neki?)Aztan kostol valami uj zoldseget(ebedre)majd megeszik 4kor ismet egy 1265gramm gyumit ha hagyom neki de akkor megint nem akkar mar tejet.Alvas elott ismet tej.Kicsit aggodom nem kene neki annyi gyumit adnom?
2011. okt. 3. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elfogadja, és szívesen megeszi, akkor szerintem nincs ezzel baj. Nekem is mindenki mondta, hogy túl gyorsan váltottuk ki az étkezéseket. Na de ha egyszer a lányom így igényelte, akkor ez van. Ráadásul a dokink is megdicsért, hogy milyen jó tempóban haladunk.

Szóval ne a nagykönyvet nézd, hanem hogy mi a jó a babádnak, és hogy mik az igényei. :)

2011. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezt te tudhatod csak, figyeld a jelzéseit.


ha az a célod, hogy sokáig szopizzon, akkor előbb szoptasd és csak utána adj gyümölcsöt, és az 1. étkezés kiváltással is várj kb.8 hós koráig.


mi 5,5 hósan kezdtük 7 hós koráig csak 1x kapott gyümölcsöt/zöldséget, 8 hótól 2x, 9hótól 3x, ekkor váltottam ki az ebédet, és így tovább, lassan haladtunk vele.

2011. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!