Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet 17-es első lépés...

Hol lehet 17-es első lépés cipőt kapni? Valami megbízható márka kellene. (Superfit, Falcon) Fontos, hogy ne legyen harántemelős.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Brendonban és Deichmannban vettünk 17-eseket, Elefanten és Siesta cipőket pár hete.
2011. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Falcon is szokott lenni. Keress rá interneten!

Budapesten több boltban is kapható.

2011. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Superfit-et használunk 10 hónapos a lányom és lépeget, de nekünk 18-as van 17-eset nem nagyon láttam még belőle, de ez lehet véletlen. Szerencsénk van egyik ismerősöm a gyárban dolgozik és így jó áron jutunk hozzá és nagyon szépekhez... Én meg vagyok vele elégedve.


Interneten találsz üzleteket és árlistát is képekkel, van ahol postáznak is. De 17-eset nem tudom...

2011. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kedves 2., tudnál nekem linkelni egyet? Mert én a Falcon weboldalán is néztem és ott is az van, hogy csak 18-as mérettől gyártják az első lépés kis cipőket.

2011. máj. 14. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Clarks

Angol márka, nagyon jó, minőségi. Itthon többnyire használtan juthatsz hozzá (elérhető áron). De egy 17-est még nem tud sem széttaposni sem kijárni a baba, szóval zömében újszerűeket találsz. Keress rá aukciós oldalakon.

Én mindkét gyerekemnél csakis ezt használom, mióta felfedeztem (most 2.5 és 1 évesek egyébként).

2011. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, a másik ami kezdőcipőnek (is) tökéletes, az a Pediped, flexitalpú, szuper, de drága :-( azért érdemes utánaolvasni, mert tényleg szuper kis cipők
2011. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Siestát láttam 17-es méretben.
2011. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Deichmannban lattam ekkora meretet.
2011. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!