Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma megyünk megvenni a légzésfi...

Ma megyünk megvenni a légzésfigyelőt. Az Angelcare megbízható márka? Mert én azt néztem ki.

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
És azt is tudjátok, hogy mit kell tenni, ha "beriaszt"? Ha leáll a baba légzése tudjátok mit kell csinálni? Mert ha nem, akkor csak felesleges pénzkidobás! (nem rossz szándékból írtam!)
2008. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az.Van olyan amihez jár 1 videó is h mit kell tenni.Nem tudom h ehez van e de ha nincs sajnos nem tudok mégdrágábbat venni.

Sok ismerősömnél csak annyi történt h olyankor egy picit megcsipkedik a babát vagy felébresztik és akkor újból veszi a levegőt,és nincs semmi baj.De ha te tudod h mit kell tenni akkor szívesen elolvasom ha leírod.

Köszi.

2008. márc. 21. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt a márkát néztük ki és mi is azt hallottuk, hogy a legtöbb esetben elég felébreszteni a babát.Kívánom,hogy legyen pénzkidobás inkább, de ne riasszon.Könnyű szűlést. 33 hetes kismama
2008. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] Itt mindent megtalálsz!
2008. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az angelcare sztem nagyon jó, mi most vettük át az ismerősöméktől, nagyon meg voltak vele elégedve. Igazándiból több ismerősöm használt angelcare-t, és eddig ők meg voltak vele elégedve!

2008. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem minden riasztás valós, sok ismerösömnél beriasztott mert rosszul tették rá a gyereket. igazábol nem is tudja senki hogy valós volt-e de semmi nem volt felvették.


szerintem ez arra riaszt ha kihagy a lélegzet ugy mond tul "alszik" ha ez a baj akkor a felébresztéssel felrázással újbol levegöt vesz.

2008. márc. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is az van, kis súllyal vittük haza a babámat, 2500 grammal,és sokat riasztott, viszont megmentette a kisbabám életét, mert emiatt vittük vizsgálatra a kórházba, és ott megállapítottak egyéb bajt.


Egyébként a Heim Pálban minden hónapban van ingyenes felkészítő tanfolyam, hogy mi a teendő légzésleállás esetén.

A honlapjukon megtalálod.


Sok boldogságot, és felesleges légzésfigyelőhasználatot!

(inkább legyen feleslegesen, mint ne legyen és kelljen, nem igaz? )

2008. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Hogy lehet rosszul rátenni a babát??


az Angelcare honlapja alapján akkor is kell érzékelnie a mozgást, ha a baba az ágy sarkába mozdul át.


komolyan kérdezem.

2008. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul nem lehet rátenni, de szorulhat a szivacs, gyűrődhet az ágynemű, és ha nincsen feltekerve az érzékenysége akkor visít.


Judy

2008. szept. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!