Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen legyen a babám első...

Milyen legyen a babám első kiscipője? Melyik márka megbízható? Kb. egy hete indult el kapaszkodva. A védőnő mondta, hogy vegyünk egy jó kiscipőt.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak ne Siestat, arrol azt tanultam,hogy nem jo,mert talpbetet van benne. A lab boltozatnak magatol kell kialakulnia. Ezert elso ciponek nem ajanljak.
2011. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a Siesta jó. Mióta megtanult járni a fiam (most 2 éves), több Siesta cipője volt. Benti szandál eddig csak az volt. Használtunk már Falcon-t és Asso-t is.
2011. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 - 1 :)

És meddig hord egy baba egy cipőt? 2-3 hónap, vagy több?

A kislányom 79 cm, 9,8 kg, de a lábacskája nagyon pici.

2011. febr. 9. 23:59
 4/14 A kérdező kommentje:

Első, hol tanultad?

Látom vannak puhatalpu kiscipők. Ezzel kellene kezdeni?

2011. febr. 10. 00:04
 5/14 anonim ***** válasza:
A Nike-nal voltam vezeto es voltunk oktatason,ami errol szolt,kulon tema volt a gyerekek laba, ezen kivul a volt parom ortoped cipesz volt es o is helyeselte.
2011. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a babámnak puhatalpút fogok venni/rendelni a Liliputitól.
2011. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahány válasz, annyiféle vélemény.

A cipő választása a babád lábának, bokájának állásától függ.

Mivel itt senki nem látja, célszerű gyerekorvos tanácsát, vagy még inkább ortopédus orvost megkérdezni.

Ha befelé dől a bokája, pl. szupinációs cipő kell.

2011. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Falcon. De bentre nem kell cipő, csak kintre, ha már az utcán is lépeget. Egy cipő általában 2-3 hónap, minden szezon 1 cipő. Bár mi az első cipőnket 1 hónap alatt kinőttük, akkorát nőtt a lába hirtelen:-)
2011. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

08:07-es vagyok.

Kikerestem, mit írt az ortopdus a fiam papírjára (9,5 hónaposan)

"Javasolt erős kérgű normál cipő (pl. Elefanten, Siesta, Asso). A sarok bedőlése melletti kirotáló járáskép esetén szupinálo sarku cipő jánlott (Salus, Supi cipő)."


Ezt persze arra az időszakra írta, amikor már önállóan jár.

2011. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is jó öreg Siesta-fan vagyok.
2011. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!