Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki vacsira hogy...

Mit adjak neki vacsira hogy ne terheljem meg a pici posiját?

Figyelt kérdés
Mert hát az esti evés kész cirkusz! Reggel tápszer, tízórai gyümi kekszel vagy túróval, ebéd húsos főzelék, uzsonna tejpép vagy yoghurt, aztán a vacsi...nem akarta meginni a tápszert, kevertem neki pépt, hát az sem kellett...bontottam neki húsos főzit, megette! Próbáltam cserélgetni, variálni az étkezéseket, pl:délelőtt pép, délután gyümi, hátha jobban megéhezik és megenné a pépet másodszorra, hiszen az nem annyira megterhelő mint a hús éjszakára! De nem kell, kínálom már napok óta csak a főzeléket akarja! Ti mit adtok vacsira egy 10 hós babának? Na és egész napi étkezésetek miből áll? Előre is köszi a válaszokat!!!!
2009. márc. 11. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

én pont úgy etetem, ahogy te régebben:))

viszont ha azt kívánja, akkor nem tudsz mit tenni, egyen főzit:))

2009. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántja a pociját és nem ébred fel akkor neki így jó hagyjad. Én reggelire tápszert adok neki, majd egy kevés vajas kiflit, tízóraira gyümi, ebéd húsos főzelék, uzsi joghurt+ még gyümölcs, vacsi tejpép(a banános a nyerő), aztán lefekvéskor még tápszer. Annyit eszik, mostanában mióta menni tanul, hogy csak lesek:)
2009. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ami aggaszt, hogy nem baj ha 2x eszik húst egy nap? Neki lehet jó így, mert viszonylag szépen alszik!
2009. márc. 11. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. egyszer adj neki hússal egyszer hús nélkül. az úgy szerintem tuti lesz:))
2009. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OKSZI KÖSZI
2009. márc. 11. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is sokáig 2szer evett husis főzeléket 1nap délben és vacsira.Annyit variáltam,hogy az esti husis fözelék fél adag volt és sinlacot kevertem hozzá.
2009. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!