Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom így vacsira szerintete...

Adhatom így vacsira szerintetek? Nem terheli meg?

Figyelt kérdés
Fürdés előtt sinlac ,utána cici+tápszer. Nem sok ez együtt egy 6 hónaposnak? Nemrég kezdtem a hozzátáplálást.
2011. nov. 15. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Délután is sinlacot eszik,ezt elfelejtettem, ebédre főzeléket.
2011. nov. 15. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi lehet hogy én vagyok a hülye mert nem tudom.De mi az a sinlac?
2011. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így (csak pépet) adok neki vacsira, utána már nincs tejem, úgyhogy csak tápszer.

Nekünk nem sok, nem megterhelő.

2011. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokan nem ismerik:) Allergén és tejmentes pép, érzékenyebb gyomrú babáknak, jól telít és dúsításra is használható. Nekem imádja! Kevés neki a tejem,de a hozzátáplálás kezdetén vagyunk, a tejpéptől meg fáj a hasa. Így nincs más: Sinlac!
2011. nov. 15. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk így volt 4 hós korától, eleinte fürdés, sinlac (tápinak) cici, majd sinlac, fürdés, cici.


azt nem értem, hogy miért adsz még tápit is? mert én pont azért adtam a sinlacot, hogy tápit ne, azt meg uzsira adtam míg a tejtermékeket be nem vezettük.

de ez baba függő szerintem, ha ő ennyit kér akkor adj ennyit, csak tápiból ne sokat ;)

2011. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!