Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bableves füstölt hússal...

Bableves füstölt hússal 11hónaposnak?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok már meg hogy ilyet még nem szabad adni!Kedves anyósom hozta a kisfiamnak mondván a bolti sonka kevésbé füstölt nem árthat.Szerintem meg úgyan úgy megterheli még a gyomrát arról nem beszélve hogy még babot sem evett.
2009. márc. 12. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolom,hogy akkora vitaminbombáról marad le,ha még ezt nem eszi meg 11 hónaposan.Nem értem,hogy sok anyuka(anyós stb.)miért az ilyen jellegű(zsíros,fűszeres)kajákat adná a babának.Hát nekem ez furcsa.Tényleg van annyi zöldség,gyümi,husi stb.ami azért egészségesebb nekik.
2009. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

(((((Persze, ha az anyukád vitte volna azt a babgulyást, más lett volna a helyzet!!!!)))))


Szerintem egy icipicit (csak úgy kóstolásképpen) bátran adhatsz neki, persze bab nélkül, nehogy amegfájduljon tőle a pocija.

2009. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez még az én gyomromat is megterheli, nemhogy egy 11 hónapos babáét. Anyósod mit gondol? Utána meg úgy fáj majd a gyerek hasa és te nem tudsz mit tenni. Szerintem ne add neki. A bolti sonka meg amúgy is gázabb mint az otthon készített!
2009. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok.Egyébként pont tegnap mondta egy anyuka a védőnőnél,hogy az ő 9 hónapos kisfia is már rég azt eszi amit ők,mert hát mit gondolunk,hogy majd ő két felé fog főzni?Hiszen a baba"szereti" azt is.Hát nem tudom én ilyen felnőtt(nehéz)ételeket még nem adnék,majd ráér később,de hallgass magadra és ne az anyósra.Ha te szíved szerint a bablevest adnád,akkor add,de ha nem így gondolkodsz,akkor az ő kedvéért nehogy azzal etesd.Szerintem.
2009. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
hát :0 ! csak hogy harag ne legyen pár falatott kaphat. Már azért nem lesz gond hiszen 1 éveske!
2009. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt lenne harag?Szerintem ezen nem szabadna megsértődni az anyósnak.Egyébként a babnak a leve is okozhat hasfájást.Nekem is anyósom mondta,hogy a levét bátran ehetem szoptatás alatt és hát elég sokat...hiszen abban főtt a bab.
2009. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2.nak anyukám nem hozna babgulyást mert ő szerinte ez még korai,ez nem anyós-meny vita csak pusztán érdekel a ti véleményetek is...ami igaz hogy az anyósom anno 2hósan már megkezdte a " hozzátálplálást",és elég nehezen fogadja el,a mai dolgokat...
2009. márc. 12. 08:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor látom te sem értesz egyet az anyóssal a hozzátáplálással kapcsolatban,ezért szerintem ne adjál a babának belőle.Egyél inkább te belőle,hogy ne vesszen kárba ha már főzött,de gondolom el fog fogyni.10 hós kisfiú anyukája.
2009. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A füstölt hús (még ha bolti is) és a bab szerintem még korai nem csak egy 11 hónaposnak, de én még egy másfél éves babának se adnék bablevest. A levébe ugyanúgy belefő a füstíz és a bab és az is puffasztó hatású lehet neki. Bőven ráér még az ilyen ételekkel. Nem ér meg egy hasfájást szerintem. Hiszen egy felnőttnek is nehéz étel.. még ha a mama hozta is.
2009. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
senkit nem pontoztam le,nem kérdeztem volna ha a lepontozás lett volna a célom...
2009. márc. 12. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!