Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit feltétlenűl a...

Mi az amit feltétlenűl a bőröndbe pakolnál egy 11hónaposnak?

Figyelt kérdés

Külföldre megyünk repülővel, kb.3hétre. Mi az ami fontos, hasznos és feltétlenűl vinnem kellene?

A túlsúly miatt csak a nagyon szükségeseket vihetem.

Várom mindenki segítségét és ötletét, hogy hogy pakoljam össze a cuccunkat! Köszönöm!


2010. febr. 6. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos beraknék min 5 nadrágot, 5 bodyt, és ugyanennyi pólót, pulcsit, zoknit, harisnyát!Gondolom ha ennyi ideig lesztek távol lesz mosásra lehetőséged!Ezenkívül pelust, előkét, popsitörlőt, és amivel együtt alszik, ha van ilyen kis kedvenc!De pelenkát, ilyesmit ott is vehetsz, és akkor azt sem kell cipelni!

Fájdalomcsillapítót, lázcsillapítót, köhögéscsillapítót.

2010. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem a kajára, pelóra és ruhára gondoltál.

Körömvágó olló, fülpiszka, fésű, fogkefe, kedvenc játékok, orrszívó, gyógyszer, vakdugó.

Még gondolkodom...

2010. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Etető, itató holmik. Ha spéci kaját eszik, nyilván az. Előre forralt víz szükség esetére. Tisztálkodáshoz 2 törölköző, fürdetőkrém vagy amit használsz. Törlőkendő, pelus. Kb 4-5 garnitúra ruha. (Gondolom tudsz majd mosni)

Lázmérő, esetleg orrszívó. (Ez nem súly) Alvós kedvenc cucc (maci, párna, akármi). Játék, képeskönyv ha befér. Én ennyit vinnék.

2010. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam..azért is írtam ki a kérdést mert hátha írtok olyat amit én elfelejtenék vagy eszembe se jutna! Köszönöm Nektek! Még várom a hasznos tippeket! :)
2010. febr. 7. 13:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és igen, tudok majd mosni!
2010. febr. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!