Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos fiam ehet uborka...

16 hos fiam ehet uborka salátát? Egyszer megkostolta, azota megvan érte veszve, meghát ha mi esszük ö is kéri. Nem lesz töle baja? Csak azért mert hát ugye ecetes cukros fokhagymás.

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egy orvostol kene megkerdezned, nem vadidegenektol.
2011. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nem lesz tőle, de ha tudod csináld gyengére. Vagy csinálj neki külön. Az én kislányom imádja a bolti csemegeuborkát :)

(kedves első válaszoló, ha nem tudsz válaszolni, akkor inkább tartsd meg a véleményed)

2011. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves elsö.nagyon rendes vagy,de inkább ne is irj.annyi erövel mindenki orvostol kérdezhetne mindent.ugy tudtam ezen az oldalon tapasztalatot cserélnek az anyukák.egyébként nem orvosi szaktanácsra van szükségem,de ha az lesz,biztos nem ide fordulok,nem hinném,hogy itt orvosi szaktudásu anyukák irkodnak
2011. máj. 14. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az alkatrészeket külön eheti, márpedig ebben a korban már vígan eheti, akkor miért ne? Persze, azt gondolom, h a túl ecetes-cukros-fűszeres nem biztos h jót tesz, de nyilván nem csinálnád erősre neki.
2011. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle, ne csináld nagyon durván sem ecetesre, sem túl cukrosra, sem túl fokhagymásra, és nyugodtan eheti. Esetleg egy kicsit csinálj neki külön, ami lájtosabb. :)
2011. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Elso valaszolo vagyok es de igenis irok.

Eppen azert mert itt nem orvosok irkalnak, nem kapsz biztos valaszokat.

Jobb egy szakerto velemenyet kikerni arrol, hogy a gyerek milyen kortol miket ehet.

Az a biztos.

2011. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 16 hónaposom a kovászos ubiért van oda, én szoktam neki adni azt is, és csemegét is.
2011. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ancsika34 ***** válasza:
Nehogy már orvoshoz menjünk egy "uborkás" kérdéssel!!! Próbáld ki neki, ha semmi baja tőle, nyugodtan eheti! épp ez a jó itt, hogy mindenki leírhatja a saját tapasztalatait. Nekem már sokat segítettek itt.
2011. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!