Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hós kislányom tegnap...

21 hós kislányom tegnap megkóstolta a sampont! Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a szájába ment egy kis samponos víz, az előfordul! De ha lehúzott belőle 1-2 dl-t azért megmutatnám dokinak! Mennyit "kóstolt" meg?
2011. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkóstolta. Ráadásul valószínűleg gyereksampon volt. Nem hiszem, hogy bármi baja lenne tőle, de ha megnyugtat, hívd fel a gyerekorvosi ügyeletet.
2011. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tegnap óta nincs baja,nem hányt, nem lázasodott be, akkor szerintem már nem is lesz. Max egy kis hasmenés még előfordulhat.
2011. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Az én samponomat kóstolt meg :(, de nem tudom mennyit, mert azt még nem tudja megmondani!De állította hogy ivott belőle, és a teteje is "tiszta" volt!


Semmi nem volt, csak nyafkázott éjjel, de nem hinném hogy emiatt, amúgy nem volt hányás, még nem is kakilt!


Én sem aggódtam annyira, meg nincsis tünet!De azért vele aludtam :)


Köszi a válaszokat

2011. szept. 4. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém múltkor Ariel gélkapszulából kóstolt. De ki is hányta. Bevittük a kórházba, annyit mondtak hogy figyelni kell csak, de ettől a gyomrában beleiben nem lesz gond (toxikológia mondta). Baj abból lehetne ha az izétől megijedve elkezdi kapkodni a levegőt és a tüdejébe jutna, na ott okozhatna tüdőgyuszit. Úgy hogy nyugi attól a pici sampontól akkor biztosan nem lesz semmi baja. :)
2011. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi utolsó!

10005osan hasznos volt a válasz :)

2011. szept. 6. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megnyugtathattalak! :)
2011. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!