Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hós oltástól lehetnek a...

A 15 hós oltástól lehetnek a kisfiam szája körül piros kis pöttyek? Vagy inkább a fogzástól? Most jönnek az örlőfogai is.

Figyelt kérdés

Soha nem volt ilyen "kiütése". Kb. 10 napja kapta meg az oltást.

(Mumpsz, rózsahimlő, kanyaró)


2011. máj. 14. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom a jövő héten kapja a 15 hós oltást. Az ő szája körül is vannak mostanság ilyenek.Én a nyálra fogtam. Neki is jönnek a következők (szemfogai).
2011. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kensz rá valamit?
2011. máj. 14. 22:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mindig megtörlöm, ha nyálas ott a bőre, de nem igazán szokott az lenni és mégis pöttyes.
2011. máj. 14. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
hajajj ez mellékhatás. nem akarlak megijeszteni de lehet holnap az egész testén lesz. nekünk volt, szólt is az orvosunk. nem kell kenni semmivel, pár nap alatt elmúlik magától
2011. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hasán fürdés után 1 pöttyet láttam, de a szája körül már pár napja látom. Mondta nekem is a doki, hogy a mellkasa pöttyes lehet, ezért nem tudom, hogy a szája körül is lehet, vagy az más.
2011. máj. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!