Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának megvennétek...

1 hónapos babának megvennétek ezt a babakocsit? Létezik 3 kerekű változatban is. Egyébként a 3 vagy a 4 kerekű babakocsit könnyebb tolni? Nálunk elég rosszak a járdák. Www. Manobabahaz.hu/id/00231_Coletto_Aveo_4_4_alu__vazas_babakocs i_

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 14. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem irja, hogy vizszintesig dontheto-e a hattamla.

Irja, hogy ujszulott kortol, de ez nem mindig ugyan azt jelenti.

Ha meg is vennem , akkor mozesse egyutt.

En 3 kereku parti vagyok, igy azt valasztanam.Volt mar 4 es 3 kerekunk is, de en a 3 kerekut jobben szeretem.

2011. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 H.Orsolya ***** válasza:

azt írták a honlapon újszülött kortól, úgyhogy szerintem nézd meg személyesen és ha úgy gondolod megfelel az elvárásaidnak, akkor nyugodtan.

Főleg ha lehet vízszintesre hajtani, esetleg vedd meg hozzá a mózeskosarat és akkor tuti.



ui: én is elgondolkodnék rajta, de nézd meg személyesen

2011. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok


meg annyit, hogy nezd meg szemelyesen milyen is tologatni, mert nem irja a tolokar allithato lenne.De egyebkent kulsore tetszik a kocsi, ha ez szamit :D

2011. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen ledönthető, inkább amiatt gondolkodok rajta, hogy csak 1 irányból tolható, bár kukucskáló ablak van rajta. A tolókar nem állítható, kicsit magas, de jól lehet irányítani. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 14. 23:24
 5/7 H.Orsolya ***** válasza:

Keress egy üzletet és nézd meg szerintem. az a biztos.

Bár szerintem nem lehet olyan rossz.

2011. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól néz ki,én meg venném,bár irtad hogy rosszak a járdák felétek,igy lehet nagykerekü kocsival jobban járnál.
2011. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem én is a kép alapján,hogy kis kerekű, de mikor láttuk a boltban, meglepődtem. Elöl 20 cm, hátul 24 cm-s a kerék, szóval nagyok. Nem zavarna, hogy nem 2 irányból tolható? Az első gyereknél szempont volt, hogy 2 irányból tolható legyen, vettünk is egy jó nehéz kocsit, szenvedtem is vele sokat.
2011. máj. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!