Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjam a tejpépet?

Mikor adjam a tejpépet?

Figyelt kérdés

4hónapos múlt a fiam,anyatej + reszelt alma...

éjjel még mindig nagyon sokszor fölkel,látom rajta hogy éhes,nem lakik jól.A doki javasolta a tejpépes kiegészítést.A napunk (este) így néz ki: kb 4-4:30,max 5kor eszik- utána fél 7körül fürdés,és 7-negyed 8 tájékán vacsizik(szopik)Szóval mikor iktassam be a pépet?a fürdés előtt,vagy utána ?Ha előtte,akkor a 2 kaja között?Ha utána akkor a fürdés után és a szopi előtt?

a védőnőm is össze vissza beszélt.


2009. márc. 12. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kanállal adom neki és uzsonnára, mert este 21 órakor eszik utoljára és akkor már nincs türelme kanalazni!Nálunk igy bevált! Ha azt akarod hogy ne kelljen fel annyiszor adhatsz neki Sinlacot is.Vagy a tejpépet cumisüvegből./de akkor ne csináld sűrűre mert nem birja kiszivni/
2009. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy megfürdetjük kisfiunkat (8hós) este utána jön a pép utána a szopi, lerakom az ágyba s alszik mint a bunda :)
2009. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is uzsira adom a lánykámnak a tejpépet (du. 16-16.30 körül). 19-kor fürcsi. 20-kor 240ml tápszer.8.30-kor alvás. Nem kel fel éjszaka:)

2009. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben 5 óra körül adnám neki a tejpépet. Én mindig próbálom úgy etetni, hogy délelőtt kevesebbet, és délután kicsit sűrűbben egyen. Nálunk is 5-kor van kaja. Én mondjuk akkor főzeléket adok neki még, aztán 7kor fürdetés után egy kis tejpépet, és 11 körül kel fel enni, akkor tápszert eszik, utána alszik reggelig. Mivel ti még nem tartotok itt, hiszen fiatalabbak vagytok, én 5-kor adnék neki tejpépet, elalvás előtt hadd szopizzon amennyit akar, és akár megpróbálhatod, hogy 10-11körül félálomban megszopiztatod még egyszer. ebben a korban még szokott működni az álometetés. Lehet, hogy utána már átalussza az éjszakát!
2009. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!