Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Delelott vagy delutan adjam a...

Delelott vagy delutan adjam a gyumolcsot, illetve a tejpepet az 5 honapos kislanyomnak?

Figyelt kérdés
Ti mit mikor adtok?
2011. aug. 8. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan alakult eddig a hozzátáplálása.

Bár mi később kezdtük, de nálunk így volt:

10 óra fele a főzelék, 13 fele anyatej, 16-17 körül gyümölcs tejpéppel, hogy laktató legyen.

A többi étkezés anyatej, azt nem írom le....

Nekem az volt a szimpi, hogy a két étkezés között legyen egy evés anyatej, így a mellemnek és talán a pici pocaknak is jobb, hogy nem egymás után volt a két új étel.

Ezt csináltam volna, a ha tápszeres lenne a babám is.

2011. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónaposom eleinte tízóraira kapta a gyümölcsöt. Mostanában viszont csak olyan 8 körül reggelizik, így nem tízóraizik, max. 30-40 gramm gyümit. Ilyenkor a délutáni tejpépbe teszek neki gyümölcsöt, akkor kettő az egyben! :)
2011. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 hónaposan kicsit sok tejpép is meg gyümölcs is:-((

Én délben adtam gyümit 6 hónapos kora után, 8 hónaposan délután. Tejpépet reggilre evtt 9 hónapos kora után

2011. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délelott adtam neki, mert ha valami csavarná a hasát, akkor az átmegy rajta még délután és este nyugodtan fog aludni.
2011. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha új ízről van szó, azt mindenképpen délelőtt a pocija miatt (legyen nyugodt az éjszaka). A jól beváltat már lehet délután is. Én délelőtt is, délután is adtam gyümölcsöt pl. nyáron, ki akartam használni a fincsi nyári lehetőségeket!:) Az én kislányom nem szerette a tejpépeket, így a gyümölcshöz kekszet raktam.
2011. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!