Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás járhat étel undorral?

A fogzás járhat étel undorral?

Figyelt kérdés

Tudom,h lehet étvágytalan,de hogy undorodjon a kajától... Bármivel kínálom,semmit nem akar enni, max 5-6 falatot,de az is 15-20 percig tart mire belekönyörgöm:(

Más baja nincs és többnyire jókedvü. A többi fogánál is hasonló volt a helyzet,de ez már nagyon durva. Egyébként is rossz evö,de most már 2 napja alig eszik,csak iszik.

Valaki hasonló cipöben?


2011. máj. 15. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 17 hónapos és most jön az 5. foga.
2011. máj. 15. 12:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó, annyi különbséggel, hogy 1 éves múlt és a hátsó fogak jönnek. Nem eszik, szinte semmit. Ami lemegy aza joghurt, krém túró, hideg tejberizs. Szilárdra ránéz és kiveri a kezemből. Én hagyom, azt adok neki amit megkíván, ha most ezt eszi akkor egye, tegnap pl már virslit is evett egy kicsit. De mást semmit. Amúgy nagyon jó evő baba volt. Most várjuk hátul a 4. fogat, ha az kijön sztem megint visszatér az étvágya. Az első 3-nál is így volt. Hidd el, ha nagyon éhes akkor enni fog. Próbáld hideg, folyékonnyal etetni,sztem az hűsíti nekik egy kicsit. v próbáld meg evész előtt bekenni neki dentinoxszal, hátha...
2011. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez szokott lenni, de a tápszer, tejpép nagyon megy, meg a folyós dolgok és a kedvenc kaják... ilyenkor lepépesítek mindent. Főleg, mikor már az egyik része már kinn van a bőr alól, a többi benn, hát az gyakorlatilag seb :S nekem se lenne kedvem enni.
2011. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát persze, de ezt nem ételundornak nevezném, hanem mivel fáj az ínye, inkább nem eszik. Ugyanez már a kisfiamnál is előfordult többször, pár napig tart, aztán minden ismét a régi kerékvágásban..
2011. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!