Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi, Römer vagy Besafe...

Maxi Cosi, Römer vagy Besafe 9-18 kg autósülést vennétek használtan és miért?

Figyelt kérdés

És melyik típust?

Létezik ezekből 9-25 kg-os is? Esetleg más márka,ami kényelmes,biztonságos,jól kilát a baba és nem izzad bele?


2011. máj. 15. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik autóban Maxi Cosi van, a másikban pedig BeSafe. Sajnos mindkettőbe beleízzad a gyermek... A huzat minősége a Maxi Cosinak jobb, pedig abban ül minden nap. Már két éve megvan mindkettő, ha most választanék, a másik ülés is Maxi Cosi lenne.
2011. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Römer van, de most nézek másikat, mert a 2,5 évesem súlyban ugyan még nincs 18 kiló, viszont nagyon magas, és az övet a vállánál már nem tudom feljebb állítani, úgyhogy mondhatom hogy kinőtte.

Amúgy szeretem, kényelmes a gyereknek is.

2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét. Mindkettő 18 kg-ig jó, de a télen felöltözve, nagy kabátban már igencsak szűkös volt, úgyhogy tanácsolom, hogy a 9-25 kg-t vedd.

Biztonságilag szerintem mindhárom jó, mi a BeSafe-ből isofixeset vettünk, azzal megyünk hosszabb útra.

KÉnyelem szempontjából szintén a MAxi Cosi jobb, kényelmesebben dönthető, ha elalszik a baba.

2011. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem vennék használtan. unokatesóm römert vett, 2.gyereke használja, és meglepődött huzatmosáskor, a merevítője darabokban volt. nem dobálták, ütötték, csak az idő miatt tönkrement.

inkább olcsóbbat veszek minden gyerekemnek, de újat.

2011. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék használtan csak közeli ismerőstől. Mi egy olcsóbb árfekvésű, de új ülést vettünk (Nania Cosmo SP Isofix). Ha jól tudom, ez ADAC teszteken közepest kapott, szerintem az még elfogadható, ennél alacsonyabb értékelésűt nem vennék.
2011. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

römer king plus ülésünk van, 9-18 kg-ig. van olyan römer is, ami 25 kg-ig van, de nem tudom a típus nevét.

én használtan vettem, de teljesen jó állapotban van, még a huzata sem volt foltos vagy kopott, alig használhatták. elsősorban a biztonságossága, a törésteszteken elért eredményei miatt választottam. DE. a fiam egyévesen, télikabátban alig fért bele, persze azért szűk, hogy balesetkor ne csapódjon a gyerek, de mégis... pedig ő csak kb. 10 kg volt akkor, nem egy dagi. utazás közben dönthető, de akkorát csattan, hogy 10-ből 9-szer felébred rá a fiam. azt nem tudom, más ülésnél is így vannak-e ezek a dolgok, de én azért ennél az árkategóriánál már nem számítottam ilyesmire.

de ha újra választanom kellene, újra römert vennék, első a biztonság!

2011. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!