Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki babájának nagyon...

Volt valaki babájának nagyon piros a szemhéja? Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy szemészhez vagy gyerekorvoshoz tartozik-e, mert nem a szeme, hanem a szemhéja piros és duzzadt és nagyon viszkethet is neki. Második napja ilyen, de nem mindig vakarja. Új kaját most nem kapott. 10 hónapos. Annyira sajnálom szegényt.
2009. márc. 12. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény bébi!Nekünk akkor nagyon piros,ha álmos,de nem duzzadt.Vidd el szerintem először a gyerekorvosodhoz,majd ő megmondja,hogy mi legyen.Jobbulást!
2009. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy árpa? Az viszketni is szokott. Ad rá egy egyszerű krémet és elmúlik! Jobbulást!
2009. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem a gyerekorvos is tudni fogja!
2009. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy döntöttél,de én is a gyerekorvost mondanám,lehet nem is kell tovább mennetek,ad valamit,és rendbe jön.Jobbulást!
2009. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ma csak délután lesz a gyerekorvos, reggelre meg úgy bedagadt neki, mintha egész éjjel sírt volna, szóval megyünk az ügyeletre. Nem tudom mi lehet ez, de majd kikaparja a szemét. AZért köszönöm Mindenkinek!
2009. márc. 13. 08:11
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mit mondtak az ügyeleten? Jobban van?? Remélem...
2009. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs jobban egyelőre, sajnos allergia. Kaptunk szemkrémet, kalcium ampullát (inni), meg Fenistil cseppet (szintén inni). Talán reggelre lelohad neki, mi meg agyalhatunk mi okozhatja, mert semmi új nem érte, legalábbis nem jutott eddig eszembe.


Nagyon aranyos vagy, köszi az érdeklődést.

2009. márc. 13. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Jó hamar megtalálta az allergia! Jobbulást neki! Jobb már? Nektek pedig kitartás! :-)
2009. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)

Hát egy fokkal jobb, meg talán nem vakarja annyira és nem annyira piros, mint tegnap.

2009. márc. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!