Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hos babam fozelekeben az...

6 hos babam fozelekeben az alap mindig a krumpli, az ugy jo?

Figyelt kérdés
es ahhoz fozok vagy husit,vagy mas zoldseget,de minden van krupli a fozijeben,jo igy?
2009. márc. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rizst és krumplit váltogatok, néha mindkettőből egy picit.
2009. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt az elsőnél. A másodiknál kiderült, hogy rízst is lehet tenni a krumpli helyet és durumtésztát is. Akkor már kicsit változatosabb lett a menü. De szerintem nem baj. Az ízt úgy is az egyéb zöldségek adják. A krumbli csak sűríti és dúsítja.

[link]

Itt sok receptet találsz. Jó étvágyat a Kicsinek!

2009. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én nem ajánlanám, hogy ilyen sűrűn adj neki krumplit a sok keményítő miatt. Adhatsz rizst, kukoricapelyhet (reformboltból), kölest (tudom, sokan elmosolyodnak mondván ezt inkább a madártenyésztők ismerik :-), pedig tényleg nagyon egészséges, és szuper sűrítő anyag) és hajdinát (de ezt tényleg csak bioboltban kapsz).

2009. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig krumplit teszek mindenbe.
2009. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mehet minden nap a krumpli?
2009. márc. 12. 21:29
 6/6 A kérdező kommentje:
mit csinal a kemenyito?
2009. márc. 12. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!