Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Figyelmetlen a babám vagy ez...

Figyelmetlen a babám vagy ez így van rendjén?

Figyelt kérdés
7 hós babámat, ha tükör elé viszem mindig engem néz és nekem mosolyog, magát nem nézi. Ha a térdemen lovagoltatom, és mondókázok félrefordítja a fejét, és mást néz . Próbálom tapsikoltatni, de csak összeszorítja az öklöcskéjét, a mondókázás meg annyira nem nyerő nála :-) Vagy lehet hogy csak az elején ilyen?
2009. márc. 12. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
persze, majd szépen megszokja a dolgokat, nekik most tök új a világ, felfedezi a dolgokat. aztán ha ezzel kész lesz, majd figyel rád is:))
2009. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

8hós fiam a tükörben nézi magát, mostanában még csókolózik is magával.

tapsolni nem tapsol,ökölbe szorítja ő is a kis kezeit.

ha valaki felveszi magával szemben mindig elfordítja a fejét, mást néz.

szerintem huncutkodik.

2009. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tükör előtt persze, hogy téged néz, mert te vagy az, akit fölismer. Ellentétben önmagával, aki a tükörben csak idegen. Mondogasd neki, hogy ott vagy te, de ott van ő is, mutasd meg, és mondd a nevét, és néhány hét/hónap múlva majd nagyon fog neki tetszeni.
2009. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok

én az elejétől ahogy a tökür elé álltunk és felfedezte magát, mindig mondtam neki:

ki van a tükörben,xy van a tükörben.szia xy.

2009. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 4 hós és én is azon tanakodtam magamban, miért nem figyel rám. Nálunk ua mint nálatok: a tükörben engem néz csak. Ha szemben vagyok vele nagyon kitartóan kell beszélnem hozzá, hogy egy picit rám is nézzen, ne csak oldalra és minden máshova.

Szóval biztosan nem figyelmetlenség a Te babád részéről sem, ezek szerint más babák is így viselkednek.

Hiába, minket eleget láthatnak, de még annyi felfedezni való van:))

2009. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged felismer, de nem tudja, ki az a tök idegen gyerek a karodban.
2009. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd belejön a lovaglásba is.
2009. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van,majd 15 hósan fogja felismerni magát is a tükörben,most még nincs én tudata,az egy idegen számára.

Nincs semmi baj a babáddal majd belejön,még picike, a mondókázás is olyan,tetszik neki,de nem tud csak arra figyelni,minden érdekli,idővel ez is változik,de ettől még csináld,mond neki,abból tanul.

2009. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!