Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik használtok...

Anyukák! Akik használtok pelenkatartó vördöt, segítenÉtek?

Figyelt kérdés

Angelcare vagy Tommee Tippee?

Melyik a jobb?Mindkettő használható sima szemeteszsákkal?Mert itt olvastam,hogy azzal használják és nem veszik meg drágán az utántöltőt.Tényleg működik úgy is?


2011. máj. 17. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Angelcare pelenka vödrünk van! Igen lehet használni, sima szemetes zsákkal is, mi is azzal használjuk, bár tény, hogy büdib, mint az utántöltővel.
2011. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk angelcare van! Sima zsákkal büdös volt, mi úgy spórolunk hogy megvesszük az utántöltőt de csak a kakis pelus megy bele, így sokáig kitart...
2011. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont a kakisat nem dobom bele, és sima szemetes zsákot használok hozzá. Barátnőmék mindent beledobnak, kakisat, pisiset, és olyan fosiszag szokott lenni a gyerek szobájában, hogy párszor már kifordultam onnan. Azt nem tudom, őket hogy nem zavarja....
2011. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Angelcare van nekünk is.Én próbáltam már szemeteszsákal de úgy nagyon rossz szag van bent.Így kénytelen vagyok megvnni:(((gyűjtöm a libero pontokat,de egyre nehezebben jön össze a pont mert kevesebb pelus kell.
2011. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tommee tippee-t használok. Beledobok minden pelenkát,egyáltalán nincs büdi. Persze amikor megtelik és ki kell venni,az az.De azt az erkélyen megoldom.

Viszont a sima szemeteszsákot nem próbáltam. Ugyanúgy kell belerakni?

2011. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is Tommee Tippee-t használunk. Én is mindent beleraktam eddig és nem volt büdös. Pár napja elfogyott és még nem vettem bele utántöltőt. Ez a szemetes zsákos megoldás érdekelne, hogy hogyan is kell azt belerakni?
2011. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Először is, kell hozzá egy kiürült utántöltő gyűrű. Azt a párom szétvágta ollóval. Bele kell szúrni közvetlen a perem alatt egy kést, aztán óvatosan ollóval körbevágni.

Szóval először is beleteszem a gyűrű egyik felét a pelenkakukába: [link]

Majd belehúzom alulról a 60 literes fekete szemetes zacsit (ez a legerősebb fajta), és a gyűrűbe beleigazítom a zacsi száját: [link]

Majd a végén a gyűrű másik felével rögzítem az egészet: [link]

Remélem jól látszik. :) Kattintsatok rá a képekre a nagyobb felbontásért.

2011. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!Találtam egy Angelcare-t nagyon jutányos áron,azt lehet megveszem!
2011. máj. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!