Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan tejpép ( a...

Létezik olyan tejpép ( a márka mindegy), amit tejérzékeny gyanús csecsemők is kaphatnak, hasonlóan a Milupa Pepti tápszerhez?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a lányom a tejpépet, és hónapok óta nem adhattam neki.Van olyan tejpép, amiből kivonták az allergizáló tejfehérjéket, egyebeket?
2011. máj. 17. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Sinlac.kifejezetten allergiás babáknak készült,nem tejalapú,hanem rizs és szentjánoskenyér.Keverhető bele zöldség,gyümölcs is.Nagyon jól laktat,finom,szeretik a babák.Nekünk nagyon bevált.Receptre is felírják,úgy olcsóbb.
2011. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ismerjük, adtam már neki nem is egyszer, általában gyümölccsel.Én most kifejezetten tejpépre gondoltam.Ha lenne olyan, amit receptre írnak, azt is kiváltanám neki, de úgy szereti, és olyan rossz, hogy nem eheti!
2011. máj. 17. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
HA-s tejpépet nem próbáltál még neki?
2011. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem. Az sem allergizál? Tudom, hogy hipoallergén, de nekünk olyan kell, amire biztosan nem érzékeny. (még az sem biztos, hogy tejérzékeny )Majd rákérdezek a gyerekorvostól.Köszi!
2011. máj. 17. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem allergizál,kifejezetten érzékeny gyerekeknek készült,annyira le van benne bontva a tejfehérje(emiatt kicsit keserű az íze).De tényleg az a legjobb,ha megkérdezed a dokit.Minden jót!
2011. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milupa HA vaníliás tejpépet ismerem, a kisfiam azt kaphatott, pedig ő tejallergiás. Receptre felírják, úgy 1000 Ft körül van, azt hiszem.

Meg van a Humana-nak tejmentes almapépje, az elég finom, nincs az a kesernyés íze, mint a HA cuccoknak általában. Cora-ban láttam már, olyan 800-900 Ft körül van azt hiszem.

Gabonapépek is vannak, bár azok szerintem csak gyümölcspéppel ehetők... :)

Bár a kisfiamnak minden ízlik, ő még a Milupa Pepti-t is úgy issza, mintha a mennyei manna lenne, én meg öklendezek már a szagától is :)))))

2011. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sima HA pépeket ne adj, mert az is allergizál (tapasztalat).

Humana HA SL tejmentes grízpépek sima és almás adható (Brendonban lehet kapni, vagy a DM-ben is 3-4 féle tejmentes bio pép kapható (köles, 4 magvas, gríz) ezek is adhatók és Milupa Milumil 7 gabonás pép (ez glutént tartalmaz, de azt kaphatnak a tejallergiások is), mindegyiket lehet gyümölccsel is ízesíteni.


Nekem súlyos tejallergiás a 7 hónapos babám (tápszerben Neocatet eszik, mert még a Pregomintól is voltak tünetei), de a Humanakat és a 7 gabonás pépet bírja és szereti, a DM-eseket még csak ezután próbálom ki.

2011. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, rákérdezek!
2011. máj. 17. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!